Трагічно загинув старший солдат 17-ї окремої танкової Криворізької бригади Дмитро Гужеля

06.07.2022

Знову гірка втрата у Криворізькому районі. Трагічно загинув старший солдат 17-ї окремої танкової Криворізької бригади Дмитро Леонідович Гужеля, мешканець Апостолівської громади. Дмитрові було 42 роки.

Про це повідомляє Криворізька районна державна адміністрація.

Дмитро Леонідович був мобілізований до лав Збройних Сил України 28 лютого 2022 року, на самому початку повномасштабної війни.  Весь цей час він боровся за нашу свободу.

Вчора у місті Апостолове відбулося прощання з Героєм, з центральної площі кортеж із загиблим захисником громада провела в останню путь живим коридором.

«У глибокій скорботі увесь Криворізький район схиляє голову перед пам’яттю загиблого Героя. Дозвольте висловити щире співчуття усім рідним, близьким Дмитра Леонідовича. Триклята війна забирає в нас найкращих, але я щиро вірю, що прийде день, коли матері, дружини, сестри перестануть оплакувати своїх рідних, і в Україні настане мир. Адже за мир і спокій на рідній землі боролися ці сміливці, за це віддав життя і Дмитро… Герої не вмирають, вони навічно залишаються в нашій пам’яті, в нашій історії, як поборники світла і добра! Вічна пам'ять і вічна слава Герою!» – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

 

 

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

 

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть