Офіційне повідомлення Фоззі Груп щодо замороженої риби

13.09.2017

Нагадаємо, з 06.09.2017 надходили скарги на сторонні включення у рибі, а саме - на скумбрію та оселедець свіжозаморожений, в яких гості знаходили ознаки гельмінтів. Дані випадки трапились в Кривому Розі в магазинах «Сільпо».

Після скарг гостей та лабораторної перевірки товару, гостям повернули гроші, а партії скумбрії та оселедця свіжозаморожених зняли з реалізації та утилізовали.

Питання якості товару для Фоззі Груп - одне із найважливіших, тому ми дякуємо активістам та ЗМІ за те, що допомагають нам покращувати наші торгові мережі.

Щодо свіжозамороженої риби, яка реалізується - вона є дикою та виловлюється в океані, де неможливо проконтролювати її зараженість гельмінтами та забезпечити повну їх відсутність. При заморожуванні до температури -18°С гельмінти та їх личинки гинуть і не складають небезпеки для здоров’я споживачів. Тобто питання наявності гельмінтів у дикій свіжозамороженій рибі з океану - естетичне.

По стандартам ЄС в замороженій продукції допускається присутність неживих гельмінтів. На кожну партію товару ми отримуємо сертифікат відповідності. При імпорті риба проходить контроль з боку ветеринарної служби, яка підтверджує відповідність партій, що підтверджується документами.

Через невідповідність нормам, партії скумбрії та оселедця свіжоморожених зняті з реалізації і утилізовані. Додатково ми зробили запит документів на продукцію у постачальника для перевірки відповідності товару.

Задля виключення виникнення подібних ситуацій, у власних лабораторіях «Сільпо», які мають державну ліцензую, вся риба, що надходить до нас, проходитиме додатковий посилений контроль.

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Хацапетовка в 14.09.2017 - 12:48.

Вот и ладненько.

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
8 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 11.07.2018
Гамлет: Камбербэтч
Номинант на премию «Оскар» Бенедикт Камбербэтч (сериал BBC «Шерлок...
Кино
Премьера: 12.07.2018
Небоскрёб
Легендарный Дуэйн Джонсон становится на спасение известного высокотехнологичного небоскрёб...
Кино
Премьера: 14.06.2018
8 подруг Оушена
Дебби Оушен собрала команду, чтобы попытаться совершить невозможное - ограбление в ежегодн...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть