У Кривому Розі через смерть активіста відкрили провадження проти лікарів

26.07.2018

У Кривому Розі через смерть у лікарні учасника бойових дій на Донбасі Володимира Близнюка відкрили кримінальне провадження, повідомили Радіо Свобода у Криворізькому відділенні поліції.

Провадження відкрите за частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов'язків медичним працівником). У поліції не коментують хід розслідування.

24 липня в Кривому Розі активісти та друзі Володимира Близнюка відвідали міську лікарню №16, вимагаючи від керівництва пояснень щодо лікування бійця в цій медустанові, а також вибачень родині за заяви, зроблені після його смерті. Тоді керівництво лікарні припускало, що військовий міг бути ін’єкційним наркоманом.

Пізніше, у відповіді на запит Радіо Свобода, у лікарні заявили, що судово-медичний розтин, здійснений 10 липня, повністю підтвердив діагноз, поставлений бійцеві в лікарні. З етичних міркувань Радіо Свобода не оприлюднює вказаний діагноз, але про наркозалежність не йдеться.

Близнюк помер у 16-лікарні в ніч з 7 на 8 липня у Кривому Розі. Він оголошував голодування «через недбальство лікарів». Місцеві активісти звернулись до в. о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун та народних депутатів з вимогою створити тимчасову слідчу комісію Верховної Ради і провести детальну перевірку щодо цієї смерті та дій лікарів.

Близнюк оголошував голодування 27 червня. За заявами бійця, у лікарні йому відмовили в безкоштовному наданні медичних препаратів, видавши лише список ліків, які треба було придбати власним коштом. Пізніше на своїй сторінці у Facebook чоловік повідомив, що припиняє голодування, адже ліки йому вже надані «якимось фондом».

 

Джерело: https://www.radiosvoboda.org/a/news/29390757.html

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 26.07.2018 - 17:50.

Ну, пошла писать губерния) Эти аХтивисты задолбают больницу, сочувствую всем кто там сейчас лечится. Врачам будет не до пациентов, придурки им будут мозги парить.

Опубликовано Кот Матроскин в 26.07.2018 - 17:55.

Та больницы тоже ...

Опубликовано свобода-українець в 26.07.2018 - 19:37.

КОЛИ ХВОРОБИ ЗНИЩУЮТЬ ДО ТЛА
І ТІЛО, Й ДУШУ, І ЖИТТЯ БЕЗЦІННЕ, —
БАНДЕРА НАМ НА ПОДИХУ КРИЛА,
В СЕРЦЯ НЕСЕТЕ ВІЧНЕ І БЕЗЦІННЕ.
БАНДЕРА ДАСТЬ НАМ СИЛИ І ЩЕДРОТ,
І ПЕРЕМОГ НА ЦІЙ СТЕЖИНІ БОЛЮ,
ВІН МЕРТВИХ ОЖИВЛЯЄ НАЧЕ БОГ,
БО ВІН НАС ВСІХ ОСВЯЧУЄ ЛЮБОВ’Ю.

Опубликовано Гость в 26.07.2018 - 21:02.

кацапская шушера повылазили и тявкают..беекают...мычат...и все попусту.всем ботам гореть в аду! все идите в ДУПУ!!!
Дивлячись на кацапські коментарі можна здогадатись що влучили куди треба
Вас рос. пропагандов вже видресирували, як собачку Павлова, ви скрізь моментально кидаєтеся та тявкаете.

Опубликовано Гость в 26.07.2018 - 21:04.

Т.е. вы сами не знаете.
А тут врете и балаболите!
Если б у бабушки был х.й, она была б дедушкой!
Можете свои "предположения" засунуть в ..., так как я тоже предполагаю - что вы проплаченный тролль, нанятый на рашинской или нашей троллеферме!
А так как вы ни одного факта опровергающего мои предположения не дали - значит так оно и есть!
Жду от вас только факты.
Или просто молчите!

Опубликовано Гость в 26.07.2018 - 21:48.

тю, ну неужели ТАМ не понимают, что вся беда от одного чела - от Крыштопы. Уже сколько лет он разздражает поголовно всех, а его держат как доильную корову. Поставили бы нормального главврача - было бы меньше срача.

Опубликовано Гость в 26.07.2018 - 21:51.

кацапсина, пшол в будку к псам,лапоть смердючий!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 8:10.

Забыл. Отдельное спасибо Супруняке

Опубликовано Праввда в 27.07.2018 - 14:10.

так правда, что близнюк состоял на учете в пнд как наркоман/? и кстати, откуда у него гепатит, может в ато?

Опубликовано Праввда в 27.07.2018 - 14:11.

так правда, что близнюк состоял на учете в пнд как наркоман/? и кстати, откуда у него гепатит, может в ато?

Опубликовано Праввда в 27.07.2018 - 14:12.

так правда, что близнюк состоял на учете в пнд как наркоман/? и кстати, откуда у него гепатит, может в ато?

Опубликовано Праввда в 27.07.2018 - 14:18.

если нет, то на криштопу однозначно в суд надо подать -разглашение медицинской тайны и откуда криштопа узнал о пнд?

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Опубликовано Кот Матроскин в 27.07.2018 - 16:09.

Редакция! Будете меня банить - забаню вас! Первое предупреждение!

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
2 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 27.09.2018
Смолфут
Анимационная приключение с оригинальной музыкой и звездным актерским составом, «Смол...
Кино
Премьера: 04.10.2018
Веном
В центре сюжета — Веном, один из самых известных супергероев вселенно...
Кино
Премьера: 11.10.2018
Рождение звезды
Кантри-музыкант Джексон Мейн, чья карьера быстро катится под откос, однажды знак...
 
 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть