У Кривому Розі до кінця року комунальний транспорт 100% перейде на безготівкову оплату за проїзд (фото)

22.05.2020

З 22 травня у муніципальному транспорті (тролейбусі №0027, трамваї №375, швидкісному на станції «пр. Металургів» та автобусі №АА 5034 ТК) запрацюють у тестовому режимі 4 стаціонарні електронні транспортні термінали для розрахунку за проїзд.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

У Кривому Розі продовжується системна робота з впровадження електронного квитка. З початку року у місті вже перейшли на автоматизовану систему обліку оплати за проїзд. Завдяки цій системі у пасажирів з’явився вибір зручного розрахунку за проїзд у муніципальному транспорті. Також, комунальні транспортні підприємства міста отримують інформацію про фактичний облік коштів по перевезенням на кожному маршруті та проводять облік пасажирів пільгових категорій.

«Сьогодні ми презентуємо наступний крок підвищення якості пасажирських перевезень. Тепер, завдяки автоматизованій системі, оплатити проїзд в комунальному транспорті криворіжці зможуть безготівково. Це можна буде здійснити за допомогою: картки криворіжця, транспортної, банківської карти, мобільного телефону або смарт-годинником», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.