У Кривому Розі після капремонту відкрили казарму та гуртожиток для військовослужбовців (фото)

20.10.2020

У військовій частині Т0400 капітально відремонтували казарму та гуртожиток для особового складу військовослужбовців за контрактом та строкової служби.

Міський голова Юрій Вілкул привітав військових з оновленою оселею.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

«Місто системно підтримує військовослужбовців та їх родини. Ця допомога значно посилилася за останні роки, коли криворізькі військові почали виконувати бойові завдання у зоні АТО. Наша допомога передбачала не тільки закупівлю бронежилетів, касок чи ремонт БТРів, але й соціальний захист родин військовослужбовців та створення умов для служби бійців», - зазначив міський голова Юрій Вілкул.

На території військової частини Т0400 у 2014 році відкрили комбінований житловий будинок, який складається із 5-ти службових квартир. У  2016 запущено котельню на твердому паливі та проведено капітальний ремонт штабу, відремонтовано два поверхи казарми. Для надання кваліфікованої та якісної медичної допомоги в 2017 відкрито сучасний медичний пункт. У 2018 проведено капітальний ремонт солдатської їдальні та ремонт сховищ для зберігання техніки, даху банно-прального комбінату, встановлено металопластикові вікна в казармі. У 2019 установлено сучасне обладнання в солдатській їдальні, проведено капремонт системи водопостачання частини, капітальний ремонт сховища для техніки. На початку літа 2020 року розпочався капітальний ремонт казарми та гуртожитку для особового складу військовослужбовців за контрактом та строкової служби.

У будівлі на першому поверсі розташований гуртожиток для контрактників. Тут відремонтували їдальню, побутову кімнату, сушарню, інформаційний центр та кімнату коменданта гуртожитку. На другому поверсі казарми будуть мешкати військові строкової служби. Спальні, кімната для зброї, для сушки білизни та інші приміщення.

«Це не перші поліпшення, які торкнулися військової частини. Тут відкритий сучасний медпункт, капітально відремонтували їдальні та встановили сучасне обладнання, провели капремонт водопостачання та сховища для техніки. Тепер в казармі створені комфортні умови для проживання, як для контрактників та і для військових строкової служби. Все це завдяки підтримки міста та безпосередньої участі міського голови Юрія Вілкула», - сказав Микола Мальков, глава адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони.

Військова частина Т0400 входить до складу 26 окремої бригади Державної спеціальної служби транспорту Міноборони, яка в умовах військового та надзвичайного стану здійснює охорону важливих транспортних об’єктів та у мирний час - ремонтує транспортні комунікації. На сьогодні особовий склад військової частини Т0400 виконує важливі завдання в зоні ООС – бере активну участь в охороні стратегічних об’єктів у Донецькій, Луганській, Кіровоградській та Вінницькій областях.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.09.2020
Гренландия
Конец света неизбежен, к Земле мчится огромная комета. Единственное безопасное место...
Кино
Премьера: 24.07.2020
Принцесса Мононоке
Принцесса Мононоке - один из самых успешных полнометражных аниме-фильмов Хаяо Миядзаки,...
Кино
Премьера: 26.11.2020
Казаки. Абсолютно лживая история ( 1-2-3 серия)
КАЗАКИ. АБСОЛЮТНО ЛЖИВАЯ ИСТОРИЯ - это масштабный костюмированный проект, который расскаже...
 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть