У Кривому Розі привітали фармацевтів (фото)

20.09.2019

Незважаючи на відсутність фінансування, комунальне підприємство «Фармація» продовжувало забезпечувати препаратами інсуліну дітей, хворих на цукровий діабет.

Про це повідомили у відділі преси та інформації апарату Криворізької міськради та виконкому.

За державною програмою забезпечення інсуліном хворих цукровим діабетом в цьому році було виділено місту з держбюджету 14 мільйонів гривень, які були використані в перше півріччя. Ситуація з цього питання склалася критична, і місто після багатьох звернень до вищих інстанцій було змушене здійснити певний перерозподіл коштів для забезпечення хворих інсуліном з вересня цього року.

«Незважаючи на відсутність фінансування комунальне підприємство «Фармація» продовжувало забезпечувати препаратами інсуліну дітей хворих на цукровий діабет. За що вам велика вдячність», - відзначив мер Юрій Вілкул під час урочистої зустрічі з представниками фармацевтичної галузі напередодні їх професійного свята.

На сьогоднішній день аптечна мережа міста включає 120 операторів фармацевтичного ринку різних форм власності, від яких працюють 291 аптека, 53 аптечні пункти та 2 аптечні склади. Окрім відпуску готових лікарських засобів, три аптеки, розташовані в нашому місті, здійснюють виготовлення ліків в умовах аптеки. Це дві аптеки КП «Фармація » та одна аптека ТОВ «Аптеки медичної академії».

Важливо відзначити, що криворізькі аптеки одними з перших в Україні взяли участь в державній програмі «Доступні ліки» і розпочали відпуск медикаментів за електронними рецептами. За цей час, станом на 1 вересня було виписано 135,5 тисячі електронних рецептів, з яких відпущено ліки за 116,5 тисячі рецептів на суму близько 5 мільйонів гривень. 9 травня в Кривому Розі були відпущені ліки за мільйонним електронним рецептом.

Кращим працівникам фармацевтичної галузі Юрій Вілкул вручив почесні грамоти і грамоти виконкому міськради.

«Хочу побажати усій вашій єдиній фармацевтичній родині відчуття професійного свята, причетності до благородної професії фармацевта, міцного здоров’я професійних успіхів. І завжди пам’ятайте «Фармацевт – звучить гордо! Дякую вам за вашу працю!» - сказав він.