У Кривому Розі реалізують надважливий проєкт з капремонту інфекційної лікарні (фото)

24.11.2020

Це стало можливим після передачі лікарень з підпорядкування області в місто наприкінці 2019 року.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Це буде якісно новий рівень надання медичної допомоги пацієнтам, у тому числі, і з Ковід-19. Комфортні умови для роботи створюють також для лікарів, медсестер, техперсоналу. На сьогодні повним ходом ведуться будівельні роботи.

Проводиться капітальний ремонт головного чотирьохповерхового корпусу інфекційної лікарні. 23 листопада відбулася робоча нарада на об’єкті, яку провів член виконкому, радник міського голови Костянтин Павлов. Будівельники доповіли, що вже виконані демонтажні роботи, влаштовані цоколь, покрівля та ґанки, встановлений пандус, проведене часткове утеплення фасаду, замінені зовнішні вікна, частково - дверні блоки, зроблена часткова заміна мереж водопостачання, водовідведення, внутрішніх електромереж.

Головний лікар інфекційної лікарні Олена Партоєва зазначила: «У цьому корпусі буде облаштовано дитяче відділення для лікування хворих  з інфекційною патологією. Всі роботи виконуються із дотриманням комплексу протиепідемічних заходів: будуть облаштовані окремі ліфти, окремі входи і виходи з будівлі, відокремлені сходи. Це все робиться для того, щоб нашим діткам було більш комфортно лікуватися з непростою інфекційною патологією, щоб вони швидше одужували. Хочу зазначити, що ми - медики, отримуємо в Кривому Розі таку допомогу від міста, якої сьогодні мабуть немає ні в одному іншому місті України».

У ході капремонту інфекційки буде проведена заміна покриття підлоги, виконаний ремонт внутрішнього оздоблення стін та стель; віконні та дверні блоки замінять на енергоефективні; зроблена заміна покрівлі з утепленням перекриття горища; облаштований центральний вхід; влаштована нова система опалення зі встановленням біметалевих радіаторів; замінені всі інженерні мережі. Гаряче водопостачання здійснюватиметься за допомогою електроводонагрівачів, будуть встановлені економічні LED-світильники.

У рамках розробленої програми розвитку медицини заплановано капітально відремонтувати реанімаційне відділення восьмої лікарні, на базі «дев’ятки» відкрити кардіохірургічний центр. На базі десятої лікарні буде розроблена та впроваджена програма з ендопротезування суглобів, коштом міського бюджету буде придбана сучасна цифрова рентген-установка, для попередження і лікування серцево-судинних захворювань буде закуплений ще один ангіограф. На сьогодні їх у місті 4. Ще один апарат дозволить забезпечити потребу міста у цьому медобладнанні на 100%.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua


новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 24.11.2020 - 11:18.

Там головний корпус вроде семиэтажный.

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
2 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.07.2020
Навсикая из Долины ветров
«Навсикая из Долины Ветров» - эпический аниме-блокбастер на пересечении фант...
Кино
Премьера: 10.12.2020
Нові пригоди в країні Оз
Країна Оз назавжди змінилася при правлінні Залізного лісоруба. Але як вона могла забути пр...
Кино
Премьера: 26.11.2020
Грань времени
Двое врачей скорой помощи из Нового Орлеана сталкиваются с серией ужасных смертей, связанн...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть