У Кривому Розі ремонтують дороги у дворах між вулицями Героїв АТО, Єсеніна та проспектами Миру і Металургів (фото)

22.05.2020

У Кривому Розі тривають ремонтні роботи навнутрішньо-квартальних дорогах. У планахна 2020 рік – навести лад на 15 вулицях. Паралельно із заміною асфальтного покриття, облаштовуються контейнерні майданчики (там де іх немає), проводяться роботи з омолодження зелених насаджень та ревізії зовнішнього освітлення.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Зараз дорожники працюють над крупним проєктом у Металургійному районі. Тут виконується ремонт асфальтного покриття між вулицями Героїв АТО, Єсеніна та проспектами Миру і Металургів. А це – 13 житлових будинків.

Також, на сьогодні, вже завершене відновлення асфальтного покриття внутрішньо-квартальноі дороги уздовж будинків №17, 35, 37 на вулиці Героїв АТО. Загальна площа – 2 417 м2, укладено 414,7 т асфальту. Виконані підготовчі роботи уздовж будинків №19, 27, 29, 33 та вулиці Героїв АТО, буд № 38 по проспекту Металургів, буд №3 по вулиці Єсеніна, внутрішньо-квартальних доріг між проспектом Металургів та вулицею Єсеніна та уздовж буд №31 по вул. Героїв АТО у напрямку проспекту Гагаріна.

Також, тривають підготовчі роботи уздовж буд №5 ,7 по вулиці Єсеніна з виїздом на проспект Гагаріна та вулицю Єсеніна та буд №10 на проспекті Гагаріна. Ремонтники доповіли чиновникам, що вони все завершать до кінця травня. Крім відновлення асфальтного покриття, буде впорядкована територія для розміщення сміттєзбірних контейнерів між вулицями Героїв АТО, Єсеніна та проспектами Гагаріна та Металургів, виконані заходи з відведення липневих вод від під’їздів будинків.

А задля зручності маломобільних мешканців, проведені роботи з пониження бордюрного каменю на тротуарі вулиці Героів АТО, від будинку №17 до входу на станцію Швидкісного трамваю «Будинок Рад».