У Кривому Розі розширили список тих, кому можна працювати для обслуговування містян в умовах карантину

26.03.2020

На період карантину можуть працювати СТО, на яких обслуговуються автомобілі, які підтримують критичну інфраструктуру, автомийки самообслуговування та магазини з продажу посадкового і посівного матеріалу.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Такі зміни, відповідно до змін до Постанови Кабінету Міністрів, в роботі окремих об’єктів бізнесу у Кривому Розі прийняті на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Продовольчі магазини, аптеки, автозаправні станції також продовжують роботу.

Зокрема, дозволена робота магазинів, що здійснюють роздрібну торгівлю засобами захисту рослин, посадковим і посівним матеріалом (насіння, кущі, дерева, розсада). Також, можуть працювати безконтактні автомийки. Станції технічного обслуговування та шиномонтажні майстерні – за умови наявності договорів на обслуговування автотранспорту суб’єктів господарювання критичної сфери діяльності.

У той же час мер ще раз звернувся до криворіжців з проханням дотримуватися карантину і без крайньої необхідності не виходити з дому.

Для захисту та безпеки криворіжців в об’єктах бізнесу,  діяльність яких не заборонена в умовах карантину, запровадити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів торгівельного залу за умови дотримання дистанції між ними не менш як 1,5 метра із встановленням спеціальних позначок.

Крім того, міська комісія вирішила заборонити доступ покупців, відвідувачів до торгівельних залів без засобів індивідуального захисту. Також заборонений вхід до будь-якого пасажирського транспорту без маски.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 27.03.2020 - 2:20.

В нас нет короновируса и вообще то ОРВИ у нас болею и воспаление легких от последствий ОРВИ , по вашему наши врачи брыхуны ?

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...

Последние новости

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть