У Кривому Розі відбулася конференція світового формату TEDxVechirniyBlvd 2020 (фото)

21.01.2020

18 січня в Кривому Розі відбулася конференція світового формату TEDxVechirniyBlvd 2020: Зв’язки з реальністю.

Про це розповіли у генерального партнера заходу — Об’єднанні Відповідальних Громадян.

Куратор заходу Юлій Морозов зазначив: «ТЕDx для мене — це продовження того, чому я присвячую своє життя останні роки. Це об’єднання тих, кому не все одно. Хто відкритий до нового. Хто готовий слухати. Хто насолоджується, коли знаходить собі подібних. Хто розуміє, що розвиватися й учитися треба завжди, а межі досконалості нема. Коли вийдуть красиві відео з першої в Кривому Розі події в стилі TED і коли деякі з них розлетяться всім світом, ми з вами зможемо відчути задоволення від того, що були до цього причетними з перших кроків».Охочих узяти участь у конференції виявилося більше, ніж квитків. 100 криворіжців стали свідками унікальної для нашого міста події.

На ТЕDх виступили 10 унікальних спікерів. Теми їхніх промов дуже різнилися, проте всі історії об’єднувало одне: бажання шукати можливості, а не причини.

Під час виступу криворізький винахідник Віталій Бризгалов представив модель електромобіля «Кулон», виробництво якого незабаром планує розпочати в Кривому Розі.Гостя з Норвегії родом з Кривого Рогу приїхала спеціально до України та порівняла можливості цих двох країн. Глядачі дізналися, що в Норвегії учні звертаються до вчителів на «ти». Ця звичка, до якої важко було звикнути українці, компенсується тим, що всі норвежці постійно дякують. А при зустрічі мають звичку говорити «Дякую за минулий раз», і зовсім не важливо, що ви бачилися рік тому)). Під час інтерв’ю спікерка розповіла, що робити зачіску та манікюр їй більше подобається в Україні.

Зал із затамуванням подиху чекав, поки чемпіони з ментальної арифметики Владислав Безгінов і Мирослава Щербина запам’ятовували й додавали подумки чотиризначні числа. Здивування і захват були в очах глядачів під час розповіді Костянтина Борисова про кафе на даху. А от психолога Дмитра Виноградова, який зміг назавжди подолати наркозалежність і відтепер допомагає іншим, після виступу викликали на біс.Покинувши сцену, Дмитро попросив дати інтерв’ю пізніше, бо сам дуже хотів послухати яскравий виступ наступного спікера, вокаліста гурту «РояльКіт» Романа Гамана, який власною творчістю довів, що український культурний продукт — це не віночки з пластику й шаровари. У тому, що в політиці можна і треба перемагати чесно, а підкупи насправді нічого не дають, переконав присутніх Денис Денисенко.