У Кривому Розі відбулися заходи до Дня Гідності та Свободи (фото)

21.11.2019

21 листопада у День Гідності та Свободи в Кривому Розі вшанували пам'ять героїв АТО, криворіжців-земляків, які боролися за честь і гідність, які стали на захист демократичних цінностей, суверенітету та територіальної цілісності держави і віддали своє життя за Україну.

У районах міста пройшли урочисті заходи, пам'ятні церемонії, покладання квітів до пам'ятників та меморіальних дощок.

Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому міськради.

Секретар міської ради Сергій Маляренко, заступники мера, почесні громадяни міста, представники ветеранських і громадських організацій, військовослужбовці поклали квіти до пам'ятника генерал-майору Олександру Радієвському, а також до меморіальних дощок загиблим воїнам-військовослужбовцям військової частини 3011.

У ці дні все місто згадує військовослужбовців, які віддали найцінніше - своє життя, за свободу, незалежність і гідність нашої країни. Ушанування їх пам’яті – це не просто наш громадянський обов’язок, це прояв нашої глибокої шани й гордості за справжніх героїв.

«Серед них наші товариші - підполковник Павло Сницар, солдат-строковик Ігор Коцяр та наш командир генерал-майор Олександр Радієвський, які загинули захищаючи місто Лисичанськ. Завдяки їх досвіду та професіоналізму були вдало проведені військові операції зі звільнення Сєвєродонецька, Семенівки, Слов'янська, Миколаївки та Лисичанська. Вічна слава героям України!», - зазначив Володимир Постой, капітан військової частини 3011.  

Більше ста років тому в історії України відбулася визначна подія, яка продемонструвала прагнення українців до створення незалежної, соборної Української держави. Українці офіційно заявили, що вони є єдиною нацією. З кожним роком святкування Дня Соборності України набуває все більшого значення.

«Всі ми розуміємо, що лише в єдності майбутнє нашої країни. Наша сила в єднанні. Ми прагнемо мира й благополуччя в нашій країні, для наших дітей. Сьогодні від кожного з нас залежить, якою буде наша країна завтра», - сказав. Сергій Маляренко.

День Гідності та Свободи – державне свято, яке відзначають щороку 21 листопада, відповідний до указу Президента у 2014-му.