У Кривому Розі відбувся чемпіонат зі стрітболу для дітей (фото)

28.08.2019

24 серпня за підтримки «Об’єднання Відповідальних Громадян» відбувся чемпіонат зі стрітболу для дітей шкільного віку.

Стрітбол виник у Сполучених Штатах Америки у 50-х роках ХХ ст. як адаптація баскетболу під зменшену кількість гравців. 2017 року Міжнародна асоціація баскетболу включила стрітбол до переліку спортивних змагань літніх Олімпійських ігор 2020.

У Кривому Розі змагання зі стрітболу організували представники спортивного клубу «Карачуни» (sc.karachuny). Участь у чемпіонаті взяли 11 команд. Спочатку кожна з них пройшла груповий етап, далі найсильніші змагались у фіналі. Призові місця між командами розподілились так:
І — «ТріплДабл»
ІІ — «Фенікс»
ІІІ — «Бомжі»

«Зараз на базі СК «Карачуни» створений один з небагатьох у місті тренувальних майданчиків з баскетболу. Ми зацікавлені в тому, щоб наші діти йшли з вулиці на спортивні майданчики. Для цього ми проводимо тренування з футболу й баскетболу, а також різноманітні змагання, які можуть бути для них цікаві. Одне з таких змагань — турнір зі стрітболу. Його учасники можуть не стати зірками світового баскетболу, але ми впевнені, що вони точно виховають у собі волю до перемоги і навички командних гравців», — розповідає про ідею проведення турніру співзасновник клубу Тарас Юрченко.