У Кривому Розі відкривається МакДональдз у новому форматі

27.10.2020

Термінали самообслуговування, новий принцип роботи касової зони, експерти з гостинності та обслуговування за столиками – що чекає на жителів Кривого Рогу в оновленому МакДональдз?

Сьогодні, 27 жовтня, у місті відкриють оновлений МакДональдз за адресою: проспект Гагаріна, 2. Модернізація закладу тривала 11 днів. Ресторан буде відкрито у новому форматі «з досвідом майбутнього», де будуть поєднанні високі технології та турбота про кожного клієнта.

Чим здивує МакДональдз «з досвідом майбутнього» жителів міста?

 

  • Новий принцип роботи касової зони. Каси будуть розділені на дві частини – для замовлення та для отримання страв, що буде набагато зручнішим для відвідувачів та зменшить час очікування. 

 

  • Термінали самообслуговування дозволять відвідувачам спокійно та без поспіху оглянути всі страви з меню у електронному форматі, зробити замовлення та оплатити його за допомогою картки. Зал ресторану обладнаний 4 двосторонніми електронними терміналами, що значно пришвидшить процес замовлення.

 

  • Обслуговування за столиками. Тепер клієнти в МакДональдз зможуть отримати своє замовлення за столиком. Потрібно лише зробити замовлення, взяти табличку  з номером та сісти за столик. У табличку з номером вмонтований датчик з геолокацією, щоб працівники, точно знали, де сидить гість. Локація клієнта відображена на спеціальному моніторі, що пришвидшує сервіс та робить перебування в закладі ще більше комфортним.

 

  • Експерти з гостинності – це нова позиція в ресторанах МакДональдз. Експерти з гостинності відповідатимуть за атмосферу в закладі, їх завдання – бути уважними до відвідувачів і турбуватися про кожного клієнта: допомогти родині у пошуку вільного столика, допомогти зробити замовлення на терміналі самообслуговування, підказати клієнту, де можна підзарядити гаджет та просто підтримати дружню розмову. Також вони виконують роль експерта з гігієни і слідкують за дотриманням соціальної дистанції, носінням маски та дотриманням всіх карантинних вимог під час перебування відвідувачів в закладі.

 

  • Новий принцип роботи кухні «Приготовано для тебе». Клієнти зможуть при замовленні додавати або прибирати інгредієнти зі страв на свій смак. Кухня обладнана чотирма лініями для паралельного приготування бургерів спеціально для кожного гостя.

 

Крім оновлених елементів, заклад передбачає 58 посадкових місць у залі, 176 на терасі та 2 лінії МакДрайв для водіїв. Заради безпеки та здоров’я клієнтів і працівників, МакДональдз і далі працює за й без того суворими стандартами безпеки та гігієни. Усі працівники обов’язково проходять температурний скринінг, використовують одноразові захисні маски та рукавички, регулярно дезінфікують руки антисептиками. За новими стандартами поверхні в зоні виробництва та обслуговування протираються мінімум щогодини.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 17 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 13.08.2020
Унесённые призраками
Отец Акио, мать Юко и их десятилетняя дочь Чихиро переезжают в новый дом, распол...
Кино
Премьера: 22.10.2020
Властелин Драконов
Экранизация создана по мотивам мирового бестселлера автора Корнелии Функе - одной...
Кино
Премьера: 17.07.2020
Навсикая из Долины ветров
«Навсикая из Долины Ветров» - эпический аниме-блокбастер на пересечении фант...
 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть