У Кривому Розі запрацювала академія патрульної поліції (фото)

07.08.2019

Сьогодні, 6 серпня, для Криворізької академії патрульної поліції визначний день – після місяців підготовки вона запускає свою роботу. 48 поліцейських, яких вперше прийнято у підрозділи патрульної поліції, сьогодні розпочинають своє навчання.

Зі щирими словами привітання звернувся начальник Криворізької академії патрульної поліції, старший лейтенант поліції Андрій Шевченко: «Шановні колеги, слухачі, гості! За 7 місяців ми зробили великий крок у розвитку Криворізької академії патрульної поліції: ми сформували дружній колектив справжніх професіоналів, ми організували матеріальне забезпечення академії для якісної роботи, від сьогодні ми розпочинаємо навчання перших слухачів, майбутніх патрульних поліцейських. Маю надію і на подальшу роботу у цьому ж дусі – такими ж кроками рухатись тільки вперед, досягати нових вершин».

Начальник Академії патрульної поліції у місті Києві, підполковник поліції Вадим Лісничук та начальник Рівненської академії патрульної поліції, старший лейтенант поліції Станіслав Григоров у своїх привітаннях висловили побажання чесності, професіоналізму та самовідданості слухачам, наснаги і витримки викладачам академії у такій відповідальній справі як навчання, підготовка та виховання майбутнього поліцейського.