У Кривому Розі збільшили на 10% зарплату вихователям дитячих садків та працівникам позашкільних закладів

27.01.2020

Таке рішення було прийнято міським головою Юрієм Вілкулом та підтримано депутатами.

Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому міськради.

Місто підтримує педагогів і розуміє важливість їхньої праці. Державна освітня субвенція на заробітну плату вчителів шкіл не враховує всіх потреб і не перший рік у Кривому Розі з міського бюджету виділяються додаткові кошти для того, щоб забезпечити повну оплату праці педагогів.

«Проблемою залишається, як і в минулому році, недостатність обсягів державної субвенції на галузь освіти. Щоб забезпечити 100% виплату зарплати педагогічним працівникам не вистачає 51 млн грн. Вирішення цього вкрай важливого питання бере на себе місто. На покриття дефіциту державних коштів на заробітну плату, місто спрямовує додаткове фінансування на оздоровлення педагогів, 20% доплату за престижність праці вчителя, за тимчасову заміну відсутніх працівників та поділ класів на групи. Крім цього, вперше з нового року з’явилась нова ставка керівників гуртків спортивного профілю у школах», - зазначила Тетяна Кріпак, директор департаменту освіти і науки.

У Кривому Розі працює 385 навчальних закладів, з них 334 - комунальні. На криворізькій освітній ниві працює понад 13 тисяч педагогічних працівників. Завдяки підтримці міської влади для них збережені всі виплати допомог та навантажень.

«Особливу увагу місто приділяє продовженню системної роботи з популяризації спорту. У грудні 2019 року Кривий Ріг отримав високе звання «Європейського міста спорту–2020». Для відкриття та облаштування спортивних секцій в 134 закладах освіти та дитячо-юнацьких спортивних школах, з міського бюджету у 2020 році передбачається 14 млн грн. Також, з січня збільшена до 70% заробітна плата тренерам ДЮСШ», - сказала Кріпак.

Довідково: у міському бюджеті-2020 пріоритетною залишається соціально-культурна сфера. Освіта - найбільша галузь, на її утримання та розвиток передбачається у 2020 році понад 2,9 млрд грн.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 27.01.2020 - 22:16.

шо там,по 4000@ вышло?а то клоун обесчял..,лохам..ну ждите

Опубликовано Юра в 29.01.2020 - 8:17.

Интересно почему себе и своим хамам Юра повышает зарплату не на 10 процентов, и почему премии у него и его замов не 10 процентов, а до 200 процентов. А воспитателям он решил повысить аж на 10 процентов, вот это щедрость. Юрка к выборам готовится по всей видимости.

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
16 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 04.03.2020
Настоящая комедия
Все действие разворачивается в квартире главного героя, начинаясь с утра, когда в постели...
Кино
Премьера: 06.02.2020
Хищные птицы (и фантастическая Харли Квинн)
«Хищные Птицы (и фантастическая Харли Квинн)» - запутанная история, которую Ха...
Кино
Премьера: 03.03.2020
Call of the Wild (eng)
A sled dog struggles for survival in the Alaskan wild.
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть