У Кривому Розі знизилась інтенсивність захворювання на кір

26.09.2019

В поточному році інтенсивність розповсюдження кору серед населення міста нижча, ніж у минулому році. За 8 місяців 2019 року по місту зареєстровано 263 випадки кору у тому числі 86 випадків серед дітей проти 352 випадків захворювань, зареєстрованих у минулому році, з них 234 – діти.

Про це повідомили у міському управлінні охорони здоров'я.

Зниження показника є результатом активної роботи лікувальних закладів по проведенню імунізації дітей міста згідно календаря щеплень та не щеплених раніше, також дорослих з контингенту ризику та контактуючих в осередках кору, а саме за 8 місяців 2019 року щеплено близько 16,5 тисяч дітей та дорослих.

В Україні зберігається спалаховий характер захворюваності на кір. У 2018 році зареєстровано понад 55 тисяч випадків хвороби, а за  5 місяців 2019 року захворіло вже 50 тисяч осіб. З початку спалаху кір забрав життя 38 українців, з них 18 - у минулому році.

В умовах напруженої епідемічної ситуації МОЗ України наголошує на важливості проведення додаткової імунізації, а саме: серед дітей дошкільного та шкільного віку, студентів середніх та вищих навчальних закладів без обмежень по віку, а також серед дорослих із груп професійного ризику.

З метою реалізації додаткової посиленої імунізації проти кору лікувально-профілактичними закладами сумісно з закладами освіти проведено верифікацію даних стосовно щепленню дітей та дорослих груп ризику проти кору. Оцінено рівень забезпеченості міста вакцинами проти кору, складені мікроплани щодо проведення додаткових заходів імунізації.

Управління охорони здоров’я сумісно з департаментом освіти і науки міськвиконкому провели значний обсяг організаційних робіт щодо проведення верифікації інформації, яку на 20.09.2019 завершено.

Результати верифікації направлено до департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації для узагальнення та направлення даних до МОЗ України.

На теперішній час лікувальні заклади міста первинної ланки забезпечені вакциною проти кору, робота з імунопрофілактики населення нашого міста триває.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
6 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 23.07.2020
Сделано в Италии
Это душевная история, произошедшая в прекрасной Тоскане. Гламурный лондонский художник (Ли...
Кино
Премьера: 31.07.2020
Странствующий замок
В ходе подготовки к созданию фильма, команда художников «Studio Ghibli» долг...
Кино
Премьера: 13.08.2020
Унесённые призраками
Отец Акио, мать Юко и их десятилетняя дочь Чихиро переезжают в новый дом, распол...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть