У криворізькому дитячому садочку-яслах №230 створена сенсорна кімната RAINBOW GAME (фото)

27.01.2021

За підтримки мерії міста у 2021 року криворіжці зможуть здійснити понад 50 цікавих та креативних проектів у рамках конкурсу "Громадський бюджет".

Завдяки перемозі в проведеному конкурсі в дитячому садочку-яслах №230 Покровського району, створена сенсорна кімната RAINBOW GAME, що допоможе забезпечувати психолого-педагогічну допомогу дітям з особливими потребами.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внтрішньої політики.

Садок-ясла №230 відвідує майже 200 малюків, з них - 42 особливі дитини. Для них створені три спеціальні групи, спрямовані на корекційну роботу. Сенсорно-ігрова кімната допоможе забезпечувати психолого-педагогічну допомогу особливим діткам. У рамках проєкту відремонтували приміщення, придбані меблі, іонізатор повітря, сенсорні кульки, прилад для аромотерапії, сольову лампу, сухий басейн, сенсорні доріжки та мати, кінетичний пісок, пальчиковий театр, магнітний конструктор, набір для театру тіней, інтерактивну підлогу.

«Для нас це - заповітна мрія і бажана перемога. Створення такої розвиваючої кімнати дає можливість нашим діткам поліпшити емоційний настрій, знизити фізичне і психологічне навантаження, а головне, тут створені комфортні умови і вони почувають себе у цілковитій безпеці», - зазначила Наталія Коломоєць, автор проєкту – практичний психолог дошкільного закладу.

Крім того, в минулому році, в садку коштом міського бюджету встановили нові системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу, облаштували внутрішній протипожежний водогін та закупили нове обладнання для харчоблока.