В Кривому Розі майже завершено багаторічний ремонт Палацу водних видів спорту - готовність 95% (фото)

08.07.2020

Міський голова Юрій Вілкул провів робочу нараду із завершення реконструкції найбільшого у місті басейну палацу водних видів спорту ДЮСШ №1.


На разі, роботи виконані на 95 %. У всіх службових приміщеннях, роздягальнях, душових та у спортивних залах виконуються завершальні оздоблювальні роботи. Також, на завершальному етапі облицювання чаші басейну. Закуплені та будуть встановлені 16 тумб для стрибків та цифрове табло.

Про це повідомляє Управління преси та інформаціі Криворізького виконкому.

Начальник управління капітального будівництва Валерій Катькін доповів меру, що після встановлення теплових насосів, електричного підігріву води та нової системи очищення він буде працювати цілий рік. Мер підкреслив, що темпи робіт необхідно пришвидшувати.

Міський голова також  побував на футбольному полі зі штучним покриттям спортивного комплексу «Металург» ДЮСШ №1. Воно було відкрито на початку 2019 року.

Поле облаштовано сучасним синтетичним покриттям «штучна трава», встановлено нове світлодіодне освітлення, побудована трибуна для уболівальників та роздягальні для футболістів.

Також, замінена вся дренажна система поля і упорядкована територія навколо нього. Зручності і комфорт «штучної трави» вже змогли оцінити не тільки криворізькі спортсмени.

За цей період на новому полі проведено більше 116 офіційних матчів чемпіонатів України, області, міста та турніри серед юнаків різних вікових категорій. На відділенні футболу ДЮСШ № 1 працює 14 тренерів-викладачів, займається 483 спортсмени.