В умовах погіршення погоди на розчистку доріг та прибирання вулиць від снігу готові залучити понад 130 одиниць спецтехніки

05.02.2020

За метеопрогнозом 5 лютого в Кривому Розі з 15 години очікується погіршення погодних умов: сильний мокрий сніг, пориви східного вітру до 17-22м/с, налипання мокрого снігу, ожеледиця.

За дорученням міського голови Юрія Вілкула на боротьбу зі снігом буде виведена максимальна кількість спеціалізованої техніки. У разі необхідності машини працюватимуть в цілодобовому режимі. Заклади бюджетної сфери – школи, дитячі садки, лікарні, зупиночні павільйони мають прибиратися в першу чергу.

Заступник міського голови Олександр Катриченко сказав: «Посипкового матеріалу у нас достатньо - близько 30 тис тонн. У тому числі, для посипання прибудинкових територій заготовлено 2,5 тис тонн. Відзначу, що використовується екологічно чистий посипковий матеріал.Звертаюся до власників об’єктів бізнесу, що розчистка - зона  їх відповідальності та обов'язок. Максимально мають  зосередитися по роботі з  прибирання від снігу територій  і управителі, які  обслуговують будинки криворіжців».

Для боротьби зі снігом та ожеледицею на дорогах, автошляхах міста буде задіяна й важка спеціалізована снігоприбиральна техніка».

У департаменті інфраструктури розвитку міста звертаються до водіїв з проханням  не залишати транспорт уздовж проїжджої частини, аби не заважати роботі спецтехніки. Також звернути увагу на місця паркування, не ставити машини під деревами, паркуватися у дозволених місцях, а при можливості обмежити використання особистого транспорту.

«Прохання до автолюбителів і містян бути обачливими, суворо дотримуватися правил безпеки, дорожнього руху, не залишати дітей без нагляду», - зазначив Олександр Катриченко.

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 31.07.2020
Странствующий замок
В ходе подготовки к созданию фильма, команда художников «Studio Ghibli» долг...
Кино
Премьера: 10.09.2020
Мулан
Когда император Китая издал указ о том, что один мужчина из каждой семьи должен пройт...
Кино
Премьера: 17.09.2020
Антебеллум
Успешная писательница Вероника неожиданно оказывается в ловушке ужасающей реальности и дол...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть