Візит голови ДніпрОДА: Навколо Кривого Рогу побудують кільцеву об’їздну дорогу (фото)

19.11.2019

19 листопада Кривий Ріг Розі з робочим візитом відвідав голова Дніпропетровської облдержадмінстрації Олександр Бондаренко. Міський голова Юрій Вілкул представив проект з будівництва нової кільцевої об’їздної дороги, також губернатор ознайомився з ходом ремотних робіт на інших об’єктах.

Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому міськради.

Серйозною проблемою для великих міст, в тому числі, і Кривого Рогу є рух транзитного транспорту. Вантажівки руйнують дорожнє полотно. «Ми проводимо поточні та капітальні ремонти на центральних автомагістралях, тому для нас важливо зберегти їх у хорошому стані. Один із варіантів вирішення питання організації руху великовантажного транспорту – влаштування альтернативного шляху для об’їзду міста, не заїжджаючи в житлові мікрорайони», зазначив Юрій Вілкул.

Міський голова презентував проект з будівництва так званого «напівкільця», що поєднає виїзд на Кропивницьку (Кіровоградську) трасу з виїздом на Дніпровський (Дніпропетровський) напрямок. Траса проходитиме через станцію Грекувата з виїздом на Коломийцево і далі на Дніпро.