Вже восени для криворіжців буде зроблена нова сучасна дорога, що поєднає Сонячний та Спаську (фото)

10.07.2020

Будівництво нової дороги на мікрорайоні Сонячний – спільний проєкт мера Кривого Рогу Юрія Вілкула та депутатів Дніпропетровської облради від Кривого Рогу. Виділення коштів на зведення автошляху було умовою голосування криворізьких обласних депутатів за бюджет області на 2020 рік, який без їх участі прийнятий би не був.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Графіки та темпи виконання робіт контролює особисто міський голова Юрій Вілкул і на черговій робочій нараді мер наголосив: у вересні новою дорогою вже має рухатися транспорт.

«Ми продовжуємо реалізацію великих інфраструктурних проєктів, зокрема, ремонтуємо та будуємо у місті нові дороги. Один із найважливіших проєктів-2020: будівництво автомагістралі між двома мікрорайонами Сонячний та Спаська. Завдяки новому автошляху тисячі машин «підуть» з центральних доріг. Ми довго чекали на виконання проєкту. Два роки тому виконали його, пройшли всі експертизи. Потім дали можливість майже рік «відстоятися» першому шару насипної дамби, щоб забезпечити стійкість дорожнього полотна. Також, у планах на цей рік - розпочати будівництво ще однієї дороги по вулиці Електроніки та Гетьманській. Нова дорожня артерія дозволить розвантажити проспект Миру та вулицю Лермонтова у напрямку Кропивницького і Миколаєва», - зазначив Ю. Вілкул.