Якщо переможе Зеленський: що може і не може зробити за перший місяць

11.04.2019

Лідер президентських перегонів Володимир Зеленський обіцяє у разі перемоги на президентських виборах змінити дуже багато речей практично в усіх сферах. Проте владних інструментів в руках президента за Конституцією не так і багато, особливо, коли в нього немає не те що більшості у Верховній Раді, а й навіть своєї фракції.

Якнайкраще таку ситуацію ілюструють останні роки правління президента Віктора Ющенка, який мав обмежений вплив на процеси в країні й контролював у парламенті тільки частину своєї фракції.

Тоді виконавчою владою та й багато в чому країною в цілому керувала прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, яка постійно конфліктувала з президентом. А той робив їй дрібні капості. Наприклад, не давав літак для польоту в Москву в 2008 році.

Подібна ситуація була й за прем'єрства Віктора Януковича, яка призвела до глибокої кризи і оголошення Ющенком дочасних виборів.

Для зміни уряду чи окремих міністрів новому президенту потрібні голоси щонайменше 226 членів парламенту. Наразі ж у пана Зеленського у парламенті немає ні власної фракції, ні навіть групи.

Хоча у разі перемоги на виборах Володимир Зеленський може спробувати зібрати команду прихильників й у нинішній Верховній Раді.

Парламентські вибори та можливість отримати суттєвий вплив і свою фракцію у пана Зеленського з'являться тільки у жовтні, а інавгурація новообраного президента відбудеться не пізніше 3 червня.

Призначити дочасні вибори у разі перемоги Зеленський теж не зможе - Конституція забороняє це робити за півроку до парламентських виборів.

Адміністрація президента

Зазвичай першим рішенням кожного українського президента є призначення керівника своєї адміністрації і всієї вертикалі управління на Банковій.

Адміністрація президента не згадана в Конституції, тож президент може робити там будь-які кадрові призначення і навіть змінювати її назву, як свого часу зробив пан Ющенко.

 Ющенко Янукович

В 2006-2007 році протистояння президента Віктора Ющенка та прем'єр-міністра Віктора Януковича за повноваження завершилось дочасними виборами Ради

Рада національної безпеки та оборони

Президент за посадою є головою Ради національної безпеки і оборони та напряму відповідальний за ці сфери.

Президент одноособово призначає секретаря та заступників РНБО і формує персональний склад цієї ради, окрім кількох чиновників, які входять туди за посадою.

Тож замінити Олександра Турчинова він зможе хоч в день інавгурації.

Армія

Як верховний головнокомандувач президент призначає і звільняє вище командування Збройних сил.

Тож новий президент за бажання може дуже швидко замінити начальника Генерального штабу Віктора Муженка.

Проте за цією схемою замінити міністра оборони Степана Полторака новий президент не зможе.

Звільнити міністра оборони може тільки Верховна Рада, так само тільки депутати можуть призначити нового. Президент подає їм кандидатуру.

Суди

Президент має виключне повноваження призначати суддів.

Робить він це з подання Вищої ради правосуддя після конкурсів, які проводить Вища кваліфікаційна комісія суддів.

Якщо на момент інавгурації ще не будуть призначені судді антикорупційного суду, це може зробити новий президент.

Також глава держави призначає третину складу Конституційного суду. Проте зараз там немає жодного вакантного місця.

Звільняти дочасно суддів КС практично неможливо, але Віктор Ющенко свого часу намагався це робити, але їх потім поновлювали на посаді.

Закордонні справи

Президент України керує зовнішньополітичною діяльністю країни, проте міністра закордонних справ призначає та звільняє Верховна Рада. Президент має виключне повноваження подати депутатам власну кандидатуру на затвердження.

Новий президент одразу ж отримує повноваження визнання іноземних держав, а також призначати та звільняти керівників дипломатичних представництв України.

Проте у ситуації з послами президент має отримати ще й підпис прем'єр-міністра та міністра закордонних справ.

І це не проста формальність - в 2006 році у межах "війни контрасигнацій" уряд Януковича пачками завертав укази президента про призначення послів й вимагав узгодження цих рішень. Інакше прем'єр підпису не ставив.

Президент має повноваження укладати міжнародні договори, які ратифікує парламент. Проте, до прикладу, так звані Мінські угоди підписували у такому форматі, що їх не мала ратифіковувати Верховна Рада.

Громадянство і помилування

Президент одразу ж після вступу на посаду може застосовувати своє право на помилування засуджених українців.

Президент на свій розсуд може надавати громадянство України або притулок.

Зеленський нещодавно похвалив Міхеїла Саакашвілі, тож не виключено, що може швидко позбавити його проблем з українським паспортом.

Рада НБУ і телебачення

Президент має право звільняти та призначати половину складу Ради Національного банку. Щоб отримати хоч якийсь контроль над роботою Нацбанку, керівник держави може дочасно припинити повноваження своєї квоти, до прикладу, на підставі "втрати бездоганної ділової репутації".

Ще одне пряме повноваження президента - призначення половини складу Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

Наразі там відсутні вакантні місця, проте у липні 2019 року закінчується строк повноважень голови нацради Юрія Артеменка і президент зможе його замінити.

В силу досвіду тривалої роботи з телеканалом "1+1" у пана Зеленського у цьому може бути інтерес, адже саме нацрада є важливим гравцем на телеринку.

Закони, вето і референдуми

Президент має виключне право підписувати закони, ухвалені Верховною Радою.

Якщо Володимир Зеленський після перемоги не погоджуватиметься зі схваленим законом, то може заветувати його. Подолати вето депутати можуть двома третинами голосів.

Президент має право проголосити референдум щодо зміни Конституції або за "народною ініціативою". І пан Зеленський постійно каже, що хоче проводити якомога більше референдумів.

Тільки от проблема - зараз в Україні відсутній закон, який би регулював проведення референдумів.

 Гройсман Зеленський

У разі перемоги Володимира Зеленського йому доведеться співпрацювати з прем'єром Володимиром Гройсманом

Уряд

Можливо, для когось це й сюрприз, але президент не має повноважень призначати чи звільняти керівника уряду. Це виключне право Верховної Ради.

До того ж уряд автоматично йде у відставку не перед новообраним президентом, а новообраним парламентом.

Коаліція депутатських фракцій визначає кандидатуру прем'єр-міністра і направляє пропозицію президенту. Керівник держави може подумати 15 днів і має передати Верховній Раді подання на затвердження.

Також саме президент може внести на затвердження Ради кандидатури двох міністрів - оборони та закордонних справ. Але для цього спочатку мають зібрати 226 голосів на звільнення нинішніх.

Кандидатури всіх інших міністрів на затвердження парламенту подає сам прем'єр-міністр і до них президент формально не має стосунку.

Для того, щоб хоч якось впливати на виконавчу владу новому президенту потрібно буде або домовлятись з нинішнім прем'єр-міністром, або намагатись якимось чином зібрати 226 голосів у парламенті для зміни уряду чи призначення міністрів.

Але якщо Зеленський не зможе впливати на роботу уряду, то зможе створити для нього величезні проблеми і навіть паралізувати роботу.

Президент має повноваження зупиняти дію всіх актів Кабміну, мотивуючи це невідповідністю Конституції. Одночасно з цим президент направляє цей акт на експертизу до Конституційного суду.

У кінці 2000-х років президент Віктор Ющенка таким чином добряче вставляв палки в колеса прем'єрам Януковичу та Тимошенко, спонукаючи їх до компромісів.

Силовики і Нацбанк

Впливати на правоохоронців чи на боротьбу з корупцією у разі перемоги Володимиру Зеленському буде складно.

Для звільнення чи призначення Генерального прокурора президенту потрібна згода більшості Верховної Ради.

Те саме стосується голови Служби безпеки України - президент тільки вносить подання на звільнення чи призначення голови служби, але вирішальне слово за депутатами.

Керівник Національного банку також звільняється і призначається Верховною Радою, але кандидатуру голови подає президент України.

Президент має один важіль на Національне антикорупційне бюро - може призначити одного з трьох незалежних аудиторів. Наразі це місце незаповнене і новий президент зможе його призначити.

Вплив на губернаторів

Попри певний міф, що керівників місцевих державних адміністрацій президент призначає сам, для цього йому також потрібне погодження прем'єр-міністра.

 влада

Володимиру Зеленському у разі перемоги доведеться працювати з губернаторами, призначеними Петром Порошенком. Або домовлятись з прем'єром про заміну

Конституція визначає, що для звільнення та призначення потрібне подання Кабміну. Коли стосунки президента та прем'єр-міністра нормальні, то ці процедури проходять непомітно.

А от в часи протистоянь президента та прем'єра навколо цього можуть виникати проблеми. Тому в разі перемоги пану Зеленському буде дуже важко призначити керівників місцевих адміністрацій.

Хоча президент все ж таки може впливати на них - має право скасовувати рішення їхніх голів, якщо є сумніви у конституційності.

Загалом у разі перемоги на президентських виборах перед Володимиром Зеленським стоятиме надважке завдання шукати собі підтримку більшості членів парламенту чи намагатись домовлятись з чинним прем'єр-міністром Гройсманом.

Інакше до парламентських виборів вплив нового президента на життя країни буде досить обмеженим і стосуватиметься переважно військової сфери.

 

Джерело: https://www.bbc.com/ukrainian/amp/news-47814130?__twitter_impression=tru...

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 14:24.

Письмо «з Луганщини» - команде Зе! и её фанам!
Дорогие мои любители «новых лиц» и «народного правления»!
Новее, чем у нас в «ЛНР» - нет нигде больше состава правления. Как один - все не у власти до 2014.... Все олигархи сбежали сами, у всех всё забрали и всем всё раздали. Как и планирует Зелёнский.
Тарифы ниже, безвиза нету, томаса тоже, инвестиций нет, правовой беспредел есть. Адиннарод, мышебратья, диалог с РФ. И самое главное - не Порох у власти!
Мова - не главное, армию не разворовывают, ибо «ихтамнет».
Да и зачем нам армия, путин же не нападёт. Ну всё, как вы хотите.Уже построено всё то, чего вы так хотите. Не нужно напрягаться, приезжайте к нам, недвижимость за копейки. Купите себе квартиру/дом, а можно просто заехать в пустой. И всё.
Попробуете на вкус то, что так хотите приготовить, как-бы не открылся рвотный рефлекс с непривычки. А так будет время проверить: так-ли уж съедобны ваши идеи или нет. Экскурсию и всевозможное содействие в переселении гарантирую.

Опубликовано Гость в 12.04.2019 - 9:28.

ЛЮДИ ПРЕКЛОННОГО ВОЗРАСТА БАБУШКИ И ДЕДУШКИ СПОКОЙНО СИДЯЩИЕ В УКРАИНЕ НА ЛАВОЧКАХ НЕ ТАК КАК ТЕ КТО ПОТЕРЯЛ ПОКОЙ В ОБСТРЕЛЯННЫХ НАСЕЛЁННЫХ ПУНКТАХ НА ЛИНИИ ФРОНТА ВОЙНЫ С РАССЕЕЮ , ПОКА ВЫ ТУТ СО СВОИМИ БОЛЯЧКАМИ И НЕГОДОВАНИЕМ ВЫБРАВ ЗЕЛЕНСКОГО ИЩИТЕ В НЁМ ИДЕАЛЬНУЮ СПРАВЕДЛИВОСТЬ ТО ПОТЕРЯЕТЕ ВСЁ ,И СПРАВЕДЛИВОСТЬ, И НАЖИТОЕ ЖИЛЬЁ И СПОКОЙСТВИЕ И ГЛАВНОЕ УКРАИНУ ,И ДОЙДЁТ ДО ВАС С ВОЙНОЙ РАССЕЙСКАЯ ИДЕАЛЬНАЯ СПРАВЕДЛИВОСТЬ-РУССКИЙ МИР, А ОНО ВАМ НАДО!?????ТОЙ МОЛОДЁЖИ ЧТО ЗА ЗЕЛЕНСКОГО ПРОЩЕ , УНИХ ЕСТЬ ПУТИ ОТХОДА ,ЗЕЛЕНСКИЙ УЕПНЁТ В ИЗРАИЛЬ, А ОНИ МОЛОДЫЕ ЗДОРОВЫЕ ЛЕКТОРАТ ВОВАНА ЗЕЛЕНСКОГО МОГУТ ПРОЙТИ СОТНИ КИЛОМЕТРОВ В ЖАРУ И ЖОЛОД А ВАМ ИЗ ЗА СВОЕГО СЛАБОГО ЗДОРОВЬЯ И НАЖИТОГО ПРИДЁТСЯ ОСТАВАТЬСЯ ТУТ НО КАКИМ ЭТО (ТУТ) БУДЕТ РЕШАТЬ ВАМ И ВАШИМ НАИВНЫМ НАБУХАНЫМ НАКУРЕННЫМ ПЛЯТСКИМ ДЕТКАМ !

Опубликовано Гость в 12.04.2019 - 9:58.

ЗАЯВЛЕНИЕ МАКРОНА О ПЕРВОМ УКАЗЕ -0-ЗЕЛЕНСКОГО!!! МАКРОН ЗАЯВИЛ ЧТО ПУЙЛУ В РАССЕЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ НУЖЕН ОТ БЕСТОЛКОВОГО ЗЕЛЕНСКОГО И ЕГО ГОП КОМАНДЫ РЕВАНШИСТОВ РЕГЕОНАЛОВ ТОЛЬКО ОДИН УКАЗ ОДНО СЛОВО ,И ЭТО БУДЕТ УКАЗ ЧТО УКРАИНА ФЕДЕРАТИВНАЯ РЕСПУБЛИКА ,ЭТО РАЗВЯЖЕТ РУКИ ПУЙЛУ ДОКАЗАВ МИРУ ЧТО УКРАИНА ТЕРРИТОРИЯ РАССЕИ-ФЕДЕРАЦИИ ,ВОЙНА,СНЯТИЕ САНКЦИЙ,ЗЕЛЕНСКИЙ В ИЗРАИЛЕ ,УКРАИНА РАЗГРОМЛЕНА И ЗАХВАЧЕНА!

Опубликовано Гость в 12.04.2019 - 10:13.

В МЕСТАХ ЛИШЕНИЯ СВОБОДЫ НА ЛУГАНСКЕ ДОНЕЦКЕ И ЗОНЫ КРЫМ ЗАКЛЮЧЁННЫЕ ЭТИХ ОТДАЛЁННЫХ МЕСТ НАШЛИ И ОБРЕЛИ ИДЕАЛЬНУЮ СПРАВЕДЛИВОСТЬ РАССЕЙСКУЮ,ТЕПЕРЬ ПОКОЙ ИМ ТОЛЬКО СНИТСЯ!!!

Опубликовано fyfаy в 12.04.2019 - 12:26.

це що по твоему плохо?,да тут радіти усі будуть, йолоп

Опубликовано Гость в 14.04.2019 - 13:54.

для многих наивных взрослых етот маленький диктатор зеленский слишком молодой что бы в случае ошибки пережить его а он не сдохнет,так как на рассеи поздыхали люди не пережив путина уже диктатор правит 20 лет ,на беларуссеи лукашенка ,на казакстане да и на всей етой пост советской прорассейской фуете снг!многие вошли в историю это войдёт в викапедию с погонялом...!

Опубликовано Гость в 14.04.2019 - 14:08.

а вы знаете кто у зеленского кумовья крестники друзья компании финансисты аааа выбирайте и скоро узнаете какие и чии детки диктаторски будут вами наивными взрослыми руководить !

Опубликовано Гость в 12.04.2019 - 10:21.

ЗАЯВЛЕНИЕ МАКРОНА О ПЕРВОМ УКАЗЕ -0-ЗЕЛЕНСКОГО!!! МАКРОН ЗАЯВИЛ ЧТО ПУЙЛУ В РАССЕЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ НУЖЕН ОТ БЕСТОЛКОВОГО ЗЕЛЕНСКОГО И ЕГО ГОП КОМАНДЫ РЕВАНШИСТОВ РЕГЕОНАЛОВ ТОЛЬКО ОДИН УКАЗ ОДНО СЛОВО ,И ЭТО БУДЕТ УКАЗ ЧТО УКРАИНА ФЕДЕРАТИВНАЯ РЕСПУБЛИКА ,ЭТО РАЗВЯЖЕТ РУКИ ПУЙЛУ ДОКАЗАВ МИРУ ЧТО УКРАИНА ТЕРРИТОРИЯ РАССЕИ-ФЕДЕРАЦИИ ,ВОЙНА,СНЯТИЕ САНКЦИЙ,ЗЕЛЕНСКИЙ В ИЗРАИЛЕ ,УКРАИНА РАЗГРОМЛЕНА И ЗАХВАЧЕНА!

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 14:26.

Наркоманы, у них рейтинг 146%
Зеро конечно не будет сдавать, он вообще не будет ничего делать, только греть стул в президентском кабинете и подписывать бумажки, которые укажут. дЕЛАТЬ будут другие, те, которые зелю-клована впихуют в это кресло. Но зеботам или нечем соображать или похрен на державу, а многие мечтают вернуться в рускамирскую помойку.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 14:29.

Проплаченная статистика в пользу наркозависимого уже сделала что хотела.
первая дорожка: ЗЕрейтинг 30%
вторая дорожка: ЗЕрейтинг 61%
третья дорожка: ЗЕрейтинг 199% (и Путин лох, со своими 146%)
Головна мета - відвернути Україну від інтеграції в ЄС та НАТО

З Володимиром Зеленським у Росії будуть пов'язані великі надії: на те, що політика та курс України принципово зміняться. Тому що президент Зеленський навряд чи буде прийнятним для Заходу через його близькі зв'язки з Ігорем Коломойським, якого, схоже, буде визнано міжнародним злочинцем. Якщо це станеться, а Коломойський повернеться в Київ і стане «українським Плахотнюком» (Влад Плахотнюк - молдовський олігарх, президент Демократичної партії Молдови) - це саме те, що Москві треба.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 18:34.

Сила в правді! Підсумки правління Порошенка
1. Як « патріот України» не довіряє Національному банку України. Ховає і зберігає гроші в офшорах, як і багато інших провладних ЛЖЕПАТРІОТІВ. 
2. Все доросле життя пропрацювавши в українській політиці на посадах із скромними зарплатами, став доларовим мільярдером.
3. Інвестиції в російську економіку на виведені з України кошти і сприяння російської влади
4. Робота в проросійському уряді Азарова на дуже хлібній посаді, куди чужого просто не пустили би
5. Під час Майдану переймався безпекою беркутівців, мав у них неабияку популярність, посадив в тюрми бійців АТО
6.сувався в президенти з дозволу кремлівської маріонетки Фірташа і Льовочкіна
7 Одностороннє перемир'я, коли у сепарів не вистачало сил
8.Злочинно довго не реагував на обстріли з російської території у 2015, що дозволило знищити багато українських солдатів і техніки
9.абезпечив Гіркіну і його банді безперешкодний вихід із блокованого Слов'янська на Донецьк. Без цього ДНР би не відбулась.
10 Домовленності із Путлеровцями про "зелений коридор" під Іловайськом, у якому українських солдат розстріляли як у тирі.
11 Вийшов із нормандського формату і пішов на сепаратні перемовини з Путіним через своїх представників у Мінську.
12 Агента Кремля Медведчука зробив представником України у переговорній групі, довірив йому обмін полоненими.
13 Налагодив з російською окупаційною владою потоки контрабандних поставок із окупованих територій, розкрадання бюджетніх коштів через «Укроборонпром» і «Ленінську кузню». Торгівля на крові. Продаж авто «швидка допомога» та інших міністерству обороні по завищених цінах. 
14 Не розслідуються, хто забезпечив виїзд до Росії затриманих виконавців розстрілу Небесної Сотні.
15 Профанація розслідувань злочинів минулої влади дозволила почуватись безкарними усім основним представникам режиму Януковича. Деякі з них повернулись в Україну і успішно співпрацюють із Порошенком. 
16 Навмисно дискредитовано ідею проєвропейських реформ. Все зведено до зміни вивісок і збільшення поборів.
17 5 років саботував будівництво патронного заводу.
18 Імітація розслідування причин вибухів і відсутність покарання винних зробили неминучими наступні теракти на складах.
18Оточений кублом прямих кремлівських агентів, як то росіянка власна дружина і невістка, про атмосферу в сім'ї свідчить позування сина в футболці з написом RUSSIA під час війни. Проросійські орієнтовані кримінальні авторитети Труханов, Кернес, пов'язаний із Росією Семочко та інші
20 Безвідповідальність у збройному захопленні українських катерів у Керченській протоці.
21 Імітація борьби з корупцією. Створення не ефективних структур, які імітують, саботують розслідування в т.ч. кум генпрокурор Луценко
22Категорично не бажав припиняти діяльність свого бізнесу в Росії, і пішов на консервацію майна фабрики в Ліпецьку тільки під тиском суспільства. Отримав сприяння російської влади у вивезенні майна.
23 Бреше постійно, але впевнено (долар по 8, депутатська недоторканість. новій виборчий і налоговий кодекси. Жити по новому, З/П 1000 грн в день для воїнів АТО, посажу друзів і т.д)
24Не ратифікував міжнародне уголовне право(Римський статут)
25 Амнистував корупціонерів через Конституційний суд за незаконне збагачення. 
26Захмарні тарифи,( Ротердам+),ніяких засад внутрішньої і зовнішньої політики, бутафорні паради, дешевий піар, кишенькове ЦВК, підкуп депутатів.
27 Зробив Україну найбіднішою країною Європи, і знаходиться на останніх місцях серед найбідніших країн в світі.Україна стала проблемною для Європи и США, Влада не має авторитету і практичної підтримки.
28 Приватизував корисні копалини в т.ч газодобичу
29Відмінив декларування доходів для працівників администрації президента та працівників СБУ.
30Разом з Коболевим похоронили газотранспортну систему Україн, яка забезпечує прокачку газу до Європи.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 20:37.

Друзья, этого человека зовут Александр Доброжанский.
Текст который я положу ниже, это его взгляды на текущую обстановку в стране.
Обратите внимание, как человек грамотно объясняет своему фейсбучному другу положение вещей... Он не агитирует, не навязывает, он со знанием дела поясняет своё видение
Всё это исключительно его ответы из комментариев...

«Я 28 лет проработал наемным топ-менеджером в крупных компаниях.
Я знаю как работает экономика, которая сформировалась в конце 90-х.
И эта схема работает ...
Работает по своим законам и коррупция является неотъемлемой составляющей этой системы.
Был великий реформатор, который пообещал искоренить коррупцию и национализировать предприятия у олигархов. Разогнать коррумпированные суды и прокуратуру и многое другое и правильное.
Все обещания он выполнил...
Инфляция по итогам первого года президентства составила 32 500,00%
При том страна не находилась в состоянии войны и имела огромные месторождения нефти.
Реформатора звали Уго Чавес.
Если начать прессовать олигархов - они свалят и выведут деньги из страны и экономика рухнет.
Это не все ....

Давайте будем оперировать фактами и по пунктам. Так легче.
1. Коррупция возникла не при Порошенко.
2. Масштабы коррупции при Порошенко радикально уменьшились. (Готов на пальцах доказать)
3. Коррупция была и есть неотъемлемой частью экомической модели страны, убрать которую не возможно не сломав саму систему...
ее только можно постепенно трансформировать, меняя правила игры ... (Система "Прозоро")
4. Ни в одном из нашумевших дел нет прямого обвинения Порошенко в его личном воровстве.
Все крутится вокруг разных фраз типа "без его ведома не могло быть" ....
Смотрите на вещи реально - есть работающий госаппарат, есть работающая экономика и есть война .
Тебе надо заставить это крутится быстрее, так-как оборонный бюджет надо увеличить в 20 раз, в госрезерве 1.2 млн. Грн. На май 14 - го и все олигархи смотрят на тебя и думают - валить или нет, выводить бабло или нет, менты, судьи, генералы, местечковые князьки думают - поднимать триколор или нет.....
Если бы по честному начали садить всех ментов, что щемили Майдан - сколько из них бы оказалось с автоматами против Украины?
У меня на Майдане две контузии и орден
Я говорю - что договорняк с ментами на тот момент был нужен.
И менты поддержали Украину, хотя я понимаю, что все они *****.
Олигархи -
Ренат устроил бузу на Донбассе, создал Восток и "Сотеку", только за это его надо растрелять
Ок. Растреляли.
СКМ - оперирует 236 компаниями в Украине + ДЭК ...
Как это отразиться на работе компаний и на их курсе акций в Лондоне, кто будет управлять компаниями после бегства топ-менеджмента и вывода бабла.
После ареста Рената у вас погаснет свет, а доллар будет гривен так 1000. Это не прикол, потому что все обосрутся и начнут разбегаться по Мальдивам выводя бабло.
У него был выбор между ху...во и пи...ец как ху....во...
на счёт Европы и Америки....
Если бы не доверяли Пороху и не верили в успех войны и реформы, денег и оружия ни кто бы не дал.
Если бы реально Госдепартамент считал Пороха вором то никто бы в него не "вымазывался"
Деньги дают тем, кому доверяют.
Остальное от лукавого.
Только факты.
Вы представляете сколько бабла вложила Раша в дискредитацию Пороха ....
Подумайте.
Они не умеют делать Айфоны, но обливать дерьмом лучше всех в мире
Они влияли на выборы в Штатах, на Брексит, Испанская муть в Каталонии, попытка переворота в Черногории, жёлтые жилеты во Франции......
А мы для них важнее!
Если вы немного понимаете в экономике.... поймите на сколько это круто и важно -
Украина, последние два года, имеет положительное торговое сальдо внешней торговли.
Впервые за годы Независимости.
Второй год на посевную не взлетели цены на топливо ....
Вас капитал волнует или будущее страны?
Порох - это гарантия сохранения текущего тренда развития государства.
И этот тренд меня устраивает.
За эти пять лет Украина прошла больше чем за всю историю существования!
Я не прав?
Порох проиграл войну компроматов
Вот простая и сухая правда.
Может потому, что не подлец
А жаль.
Тут надо быть подлецом, что бы победить подлецов

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 22:21.

Гость написал:
Сила в правді! Підсумки правління Порошенка

О, кто такой забористой травы отсыпал? Вова? Беня? Или кто-то ещё?

Опубликовано Гость в 14.04.2019 - 13:31.

АГА цэ точно !Сила в правді! а вто время пры правлении зеленского булоб всэ краще без шоколада! Підсумки якшоб був зеленский а внатуре був на квартале и на рассеи!в полон нэ попав!
1. Як « януковскый патріот України та сватов на рассеи» не довіряє Національному банкуи и кинематографу України . Ховає і зберігає гроші У ААА А ШО в офшорах, як і багато інших провладних ЛЖЕПАТРІОТІВ сватов рассейских .
2. Все доросле життя нэ працював,мечтав о 1секретаря на посадах маслякова и із и кинематографу зарплатами, став доларовим мільярдером.
3. Інвестиції в російську економіку и кинемотографию на виведені з України кошти і сприяння російської пропоганды влади
4. вербована Робота в проросійському уряді КВН маслякова на дуже хлібній посаді, куди чужого просто не пустили би
5. Під час Майдану переймався безпекою беркутівців, мав у них неабияку популярність, посадив в тюрми бійців АТО
6.сувався в президенти з дозволу кремлівської маріонетки Фірташа і Льовочкіна И ЙОГО ААА А ШО НЕ ТАК ЯХОНТОГО
7 Одностороннє перемир'я вовачка зеленский б нэ зробыв , коли у сепарів не вистачало сил пишов бы лично их косыть а гибртдной рации не поверил!
8.зато вован Злочинно недовго зреагував на обстріли з російської території у 2015, що дозволило знищити багато українських солдатів і техніки ядерным або тотальным ударом рассеян як в грузии и жовав бы не галстук а свои труселя под матюки гиви
9.НЭ абезпечив бы Гіркіну і його банді безперешкодний вихід із блокованого Слов'янська на Донецьк. Без цього ДНР би відбулась быстриш и аж по самый словиянськ!!!!.
10 НЭДомовленності із Путлеровцями про "зелений коридор" И УЖЭ ТРЫ ІловайськА, у якому НАИВНЫХ НЭ ВОЮЮЧИХ українських солдат розстріляли як у тирі БО НЭ ДОМОВЫЛЫСЯ С ЗЕЛЕНСКЫМ А ВООБЩЕ ЯКА РИЗНЫЦЯ ДОМО ЧИ НЕ! .
11 НИХТО И ДОСИ НЭ ЗНАЕ ЯК зеленский бы пид тыском нэ Вийшов із нормандського формату і нэ пішов на сепаратни иудни перемовини з Путіним через своїх иуд представників у Мінську.
12 Агента Кремля Медведчука жто зробив представником України у переговорній групі, довірив йому обмін полоненими АААА вовачка АААА.
13 Налагодив з російською окупаційною владою ТАК ЯК И ЯПОНЦИ потоки контрабандних поставок із окупованих територій, розкрадання бюджетніх коштів через «Укроборонпром» і «Ленінську кузню» ЛАЗАРЕНКО ФИРТАШ ЯНУКОВИЧ чиимы рукамы ААА?. Торгівля на крові у маскве кином сереаламы концертамы . зеленскый бы неПродаж авто «швидка допомога» та інших міністерству обороні по завищених цінах ,а знимав бы их у сереалаж.
14 Не розслідуються, а при зеленском бы быстро назначилы хто забезпечив виїзд до Росії затриманих виконавців розстрілу Небесної Сотні.
15 Профанація розслідувань злочинів минулої влади дозволила почуватись безкарними усім основним представникам режиму Януковича . Деякі з них повернулись в Україну і успішно співпрацюють із Порошенком а с зеленским неее а тока эбонитовые палочки вместо дубинок.
16 Навмисно дискредитовано шоблой из каналов ньюс вань 112 ідею проєвропейських реформ . Все зведено до зміни вивісок і збільшення поборів у насселенья чи у пистоты?.
17 5 років вовачка б с кварталом строив бы флэш мобамы будівництво патронного заводу и в итоге не построив.
18 нарком зеленский совиетска Імітація розслідування причин вибухів і відсутність покарання винних зробили неминучими наступні теракти на складах бо расследованиям вовачкой зеленским со сцены на вечернем квартале никто не придал значений.
18Оточений кублом прямих кремлівських агентів у сериалах зеленского , як то росіянка , про атмосферу зеленского в сім'ї свідчить позування сина в футболці з написом RUSSIA під час війни видмова вид прызову . Проросійські орієнтовані кримінальні авторитети Труханов, Кернес, пов'язаний із Росією Семочко та інші якых выбралы люды вовка зеленскый бы накурыв и послав на землю обетованную
20 а у вербованного масляковым зеленского доси відповідальність та и у збройному захопленні українських катерів у Керченській протоці.
21 у зеленского зи сцены Імітація борьби з корупцією. Створення не ефективних структур рассказы вовачки в ютубе, які імітують имитатора анализы, квартал 95 саботують розслідування в т.ч. кум генпрокурор Луценко на обиженый кваотал куй ложет
22Категорично не бажав припиняти діяльність свого бізнесу в Росії, і пішов на консервацію майна фабрики в Ліпецьку тільки під тиском суспільства. Отримав сприяння російської влади у вивезенні майна.а вовачка зеленский молодец!
23 а наркоша зеленский як нарик Бреше постійно, але впевнено (а шо вам долар по 8, депутатська недоторканість. новій виборчий і налоговий кодекси. Жиди юди по новому, З/П 1000 грн в день для воїнів АТО на сцене квартал 95, посажу друзів і т.д рубать рукы)
24ратифікував міжнародне уголовне право(Римський статут)вован зеленский на сцене и не такое
25 Амнистував хто АААА корупціонерів через Конституційний суд за незаконне збагачення.
26За ЗЕЛЕНСКИМ хмарні тарифи ВЕНЕСУЕЛЬСКИ ,( Ротердам+ ЗЕЛЕНСКИЙ),ніяких засад внутрішньої і зовнішньої політики КУРИМ, бутафорні паради КВАРТАЛ 95, дешевий піТар ХРЕПИТ СО СЦЕНЫ ,и писюнькове ЦВК лысого евгения, підкуп депутатів кварта95.
27 догрався януковичем на сцене квартал95 и Зробив Україну найбіднішою країною Європи, і знаходиться на останніх місцях серед найбідніших країн в світі пока квартал 95 лето целое пропело .Україна стала проблемною для Європи США зеленскому и аааа?
29 хто Відмінив декларування доходів для працівників администрації президента та працівників СБУ народ мовчить а зеленский вкурыв а шо и так можно.
30зеленский Разом з януковским Коболевим пуйлом похоронили газотранспортну систему Україн, яка забезпечує прокачку газу до Європи и шо?.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 14:30.

Зе-билы, хотите доляр за 150 хривен ?
Каждая смена Гетьмана обрушивает национальную валюту, иногда в несколько раз.
Для зубов своих - подберите хорошую полку в ИКЕА. Чтобы положить их на неё. Ибо при доляре за 150 хривен, зубы вам вообще не понадобятся.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 14:31.

толпа баранов всегда хочет хлеба и зрелищ, но уже через 3-6 месяцев будет ненавидеть зе так, что черти позавидуют.. Хотя будет поздно - стадо отправили на убой.
но вам, секте Свидетелей Вовы - достанется больше всего)

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 14:33.

Вова вам НИЧЕГО не должен! Сдавайте свои ананизы сами!
Понятно, что у Порошенко на Зе имеется оперативный материал по наркозависимости клоуна иначе Петя не был бы так уверен. Молодому кандидату надо бы сдать анализы не в своей лаборатории, где "ошибаются" с датой забора крови на несколько дней, а в независимых и авторитетных WADA или VADA и снять вопросы. Слабо, торчок-наркоша??

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 18:33.

Кто торчок?ты торчок?! Так у тебя Торчит!во молдца БАБЫ видно кайфуют ТОРЧОК!А ты сдал?

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 20:57.
Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 14:36.

61% українців готові посадити в крісло Головнокомандуючого наріка-торчка... ПРИЇХАЛИ!!! Його вже 3 дня ніхто вживу не бачив, а куда це він пропав? - десь сховали і виганяють крапельницями наркоту з тіла?
Це вже геть не смішно... Зеленський сам затіяв цю катавасію з аналізами - сподівався "попалити" Порошенка-алкоголіка. Натомість Порошенко і перший раз здав всі види аналізів (кров, нігті, волосся) в 4 лабораторії і сьогодня - сдав їх лаборантам ВАДА.
І виявилось - що Порошенко ніякий не алкаш.
А що ж Зеленський?
Здати аналізи для лаборантів ВАДА він не приїхав. Навіть в свою "карманну" лабораторію Евролаб нігті і волосся він також не здавав.
Не хватало нам ще наркошу в крісло президента посадити?Зеленский выложил фото анализов
По ссылке есть скрины "результатов анализов" Зеленского, которые он сам же и выложил.
С этими анализами Зеленского - вышел полный зашквар.
1.Приехал на анализы на бывшей машине Коломойского.
2.Пока шел от машины - успел журналистке поугрожать.
3."Независимася" лаборатория Евролаб принадлежит переводчику работающему в российском посольстве в Лаосе, бывшему сотруднику ГРУ РФ, получившему гражданство Украины с подачи Азарова в 2010-м году.
4.Анализы брал массажист-актёр, снимавшийся в "Сватах" и "Мастер-шеф" у Зеленского.
5.Вместо результатов анализов показали какую-то справку - по внешнему виду похожую на справку от сельского фельдшера. Оборудование этой лаборатории сертифицировано по ISO - там автоматически проставляется дата, штрих-код, в настоящих результатах ничего вручную не вбивается.
Тем не менее:
-дату вбивали вручную,
-на исправленном экземляре - такое же имя врача, но ДРУГАЯ подпись стоит,
-нет штрих-кодов.
6.В самом тексте результатов речь идёт о "периферийной крови" (из пальца), тогда как на видео мы видим забор венозной крови из вены на правой руке.
7.Сдать на анализы волосы - Зебил отказался - но именно в волосах дольше всего сохраняются следы наркотиков.
ВЫВОД: это шоу с анализами- ЛИПА, ФЕЙК, Зеленский в очередной раз всех решил ЛОХАНУТЬ.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 18:30.

Порошнко лизунище тебе совет!сдай мозг на анализ!Вы тупые реально лижущие дер*мозад порошенкоКровавогоВора в Законе!фу Кон*ченые создания дер*моеды!Всё ваш поез ушол!валите пока не поздно!в Рашку вас там приймут рачьком главное мыло не забудьте!

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 20:51.

так, кто кашу зварил с анализами? как не зельц, и не сдал по правилам, зачем тогда начинать со лжи, скажи тупой??????

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 14:50.

Первый месяц? Первый месяц будет проведен на море. А стаи придворных поведут борьбу за дерибан портфелей и наклонение парламента под отца родного. Ничего нового, все то же, что и всегда и везде в постсоветских странах.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 19:03.

) У *хряка* истерика!! Ну пусть бодаются! Пороха ненавижу, Зе - презираю, вот кого выбрать? Думаю что хуже того что сейчас придумать сложно, и поскольку томосятина играет мерзко, почитайте его *сторонников*, наверное рискну и проголосую за Зе! Беня всё таки менее противный, порох это бррррр, отвратительно!

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 22:29.

Ваше вероисповедание явно благоволит в пользу обоих кандидатов сразу…
Трудный будет выбор, если будете обходиться без указаний.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 23:24.

а у тебя ,как с рожей? кирпича просит наверно...

Опубликовано Гость в 12.04.2019 - 5:43.

Народ, вы реально хотите это хамло в президенты???
Быдло из подворотни!
В 2014 не голосовала за пороха. Но за эту неделю стала как тут говорят зебилы - порохоботом. Человек ведет себя достойно, уверенно, без фени, без жаргона.
Политика - это не подворотня. Тут не точно слова, каждое движение имеет значение.
можно девушку вывезти из села, но нельзя село вывести из девушки
как был гопотой дворовой так ей и остался.
радуйтесь зебики. он не только нарк. он еще и быдло хамовитое

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 20:42.

Дебати по відеозв'язку то зайве.
Давайте вже дебати по SMS.
Так точно Зе зможе.
В штабе Зеленского рассматривают вариант проведения дебатов Укрпоштою.
Вам не кажется странным, что Зеленский свои ролики снимает в движении? А все очень просто: когда читаешь текст перед камерой, видно как глазки бегают. А так все чики-пуки, никакой зеленобот не догадается, что "король-то голый".

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 20:44.

Наркоману кстати будет тоже несладко, он просто этого еще не понял.

Опубликовано Гость в 11.04.2019 - 20:45.

Сначала было непонятного происхождения слово ЗЕК
Сейчас украинец ВАЛЬЦМАН
И уже на подходе еврей ЗЕльцман
т.е.
Два шаги направо, два шаги налево (ЗЕК) - было
Шаг вперёд (ВАЛЬЦМАН) - сейчас
И два назад (ЗЕльцман) - если будет!

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
11 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 02.07.2020
Мой шпион
В главной роли снялся Дэйв Батиста. Он играет Джей Джея, агента ЦРУ, который должен дока...
Кино
Премьера: 02.07.2020
Стражи Галактики 2
Межгалактический блокбастер возвращается! На этот раз банда космических бродяг должна выяс...
Кино
Премьера: 02.07.2020
Пираты Карибского моря: Месть Салазара
Йо-хо-хо! Капитан Джек Воробей снова на борту, поэтому берем курс на новые приключения! Ра...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть