Ю. Вілкул: З Днем народження рідний Кривий Ріг! (фото)

28.05.2022

Кривому Рогу  - 247 років з дня заснування. 

Триває війна й, місто зустрічає свій День Народження під звуки повітряних тривог, тримаючи оборону й захищаючи рідну землю – кожен на своєму рубежі. Зусиллями ЗСУ, Військової адміністрації та Ради оборони міста в Кривому Розі ситуація контрольована та стабільна, тому аби додати нотку доброго настрою сьогодні в Кривому Розі запрацювали міські фонтани.

«Криворіжці щиро й по особливому палко люблять своє місто. Це відчуває кожен, хто приїздить до нас. Це відмічають й наші  «нові криворіжці», тисячі переселенців, яких прийняв Кривий Ріг. Вже більше трьох місяців ми живемо в умовах воєнного стану й вирішуємо не притаманні нам раніше завдання. Але у ці травневі дні, коли місто відзначає день свого заснування – ми вирішили порадувати криворіжців, особливо дітей  й наших гостей роботою наших красивих фонтанів, які є прикрасою Кривого Рогу. З Днем народження рідний Кривий Ріг! З вірою у нашу Перемогу й мирне буття дякую кожному за добрі справи, мужність, незламний сталевий криворізький характер!», - сказав в.о міського голови Юрій Вілкул.

Першим запрацював фонтан на площі Молодіжній, одному з улюблених місць прогулянок городян. Поступово протягом дня запрацюють й порадують своєю красою десять фонтанів Кривого Рогу: у парках «Північний»,  «Саксаганський», «Мершавцева», «Савицького», у сквері на кільці 44-го кварталу, на проспекті Поштовий та біля театру Шевченко,  на проспекті Перемоги.

Фонтани працюватимуть у суботу та неділю, до 21.00.

 

новости Кривой Рог LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 27.01.2022
Мы - монстры 2
Баба Яга и Горбун решили сыграть свадьбу! Семья Уишбон точно не пропустит такой...
Кино
Премьера: 27.01.2022
Агент 117: Из Африки с любовью
Судьба заносит легендарного Агента 117 в Африку, где горячее пустыни только женщины. Воору...
Кино
Премьера: 20.01.2022
Голос любви
Квебек, конец 60-х. В семье, где все увлекаются музыкой, рождается ребенок - девочка Алин....