Юрій Вілкул привітав працівників і курсантів Криворізького авіаційного коледжу з 70-річчям з дня його заснування

13.10.2021

За 70 років Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету підготував понад 44 тисячі фахівців. В.о. міського голови Юрій Вілкул відвідав заклад і привітав працівників та курсантів коледжу з ювілеєм.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Юрій Вілкул подякував професорам та викладачам коледжу за високий рівень підготовки курсантів і випускників, побажав студентам успіхів у навчанні та професійного розвитку.

Він підкреслив, що Кривбас пишається коледжем та завжди підтримуватиме. «Напередодні знакових свят — Дня захисника та захисниці України, Дня козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, ми святкуємо 70-річчя такого потужного навчального закладу, як ваш коледж. Я вітаю вас від виконкому, від депутатського корпусу та бажаю всього найкращого. Хотів сказати, що коледжу завжди везло на керівників. Анатолій Олександрович Андрусевич 20 років керує цим коледжем, і цьогоріч йому присвоїли звання заслуженого працівника освіти. То висока оцінка діяльності всього коледжу», — зазначив Юрій Вілкул і побажав усім студентам успіхів та мирного неба в Україні.

Ректор Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький коледж Національного авіаційного університету» Анатолій Андрусевич подякував Юрію Вілкулу за теплі слова. Він зазначив: «Я щиро вдячний Юрію Григоровичу Вілкулу за підтримку. Звертаюсь до працівників коледжу: саме ви – це коледж, ваш труд – це коледж, ваш талант – це коледж і саме тому, незважаючи на всі складнощі сьогодення, коледж розвивається, відкривають нові спеціальності, зростають обсяги державного замовлення. Оновлюються приміщення, аудиторії та лабораторії. Саме тому старші покоління випускників приводять на навчання вже своїх дітей та онуків. Дякую вам, дорогі друзі!»

Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» – єдина установа в місті, в якій діє військова кафедра. Тут навчаються студенти з усіх вишів міста.

Учасників урочистого зібрання привітали святковим концертом студенти Криворізького музичного коледжу.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 09.12.2021
MONSTA X : THE DREAMING
K-pop группа MONSTA X известна мощными, ослепительными выступлениями; её обожают по всему...
Кино
Премьера: 26.11.2021
Queen Rock In Montreal
Концерт великих музикантів "Queen Rock In Montreal"- визнаний найкращим живим ви...
Кино
Премьера: 18.11.2021
Энканто: Мир магии
В горах Колумбии раскинулся живописный городок. Здесь живет большая дружная семья Мадриг...

 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть