Юрій Вілкул: В інфекційній лікарні знаходиться 3 пацієнта з підтвердженим діагнозом COVID-19, ще три людини - з підозрою

30.03.2020

За добу кількість респіраторних вірусних захворювань в місті дещо збільшилась, але епідпоріг не перевищено. В цьому напрямку уся медична служба працює стабільно.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

На сьогодні в інфекційній лікарні на лікуванні знаходиться 3 пацієнта з підтвердженим діагнозом коронавірусна хвороба COVID-19, ще три людини знаходяться у лікарні з підозрою. Два пацієнти поступили 29 березня. Це дві жінки, одна прибула з Балі, друга - фельдшер, що контактувала з пацієнтом, який прибув з Польщі. Стан цих пацієнток задовільний, у них взято аналізи, які сьогодні будуть відправлені до Дніпра. Швидкі тести у цих пацієнток дали негативний результат.

Ще один пацієнт з підозрою – чоловік жінки, в якої вже підтверджено діагноз. У Дніпрі дослідили його аналізи, є сумнівна реакція, тому сьогодні будуть зроблені повторні аналізи. Другий виявлений у Кривому Розі випадок – у сина хворої жінки. Стан цього пацієнта середньої важкості, він отримує лікування, негативної динаміки немає.
Інфекційну лікарню повністю звільнили від пацієнтів з іншими хворобами. Ті, в кого діагностовано менінгіт переведені до першої міськліарні, для цього там підготували і відкрили додаткове відділення. Решту хворих перевели у інші міськлікарні. В інфекційній лікарні усі 180 ліжок підготовлено під госпітальну базу для надання допомоги пацієнтам з COVID-19.

На сьогодні медики відпрацьовують кілька питань. Перше – це у посилення роботи медиків на блокпостах, забезпечення додатковими термометрами, щоб мінімізувати черги. Друге – поповнення резерву медикаментів для надання допомоги пацієнтам з COVID-19. Згідно з інструкціями Міністерства охорони здоров'я змінились алгоритми надання допомоги. За наказом МОЗ одні ліки було виключено, інші додано. Ще одне питання – засоби індивідуального захисту. Місто робить усе можливе, щоб створити необхідний запас у разі масової госпіталізації пацієнтів.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Гость в 30.03.2020 - 17:21.

В Киеве из-за введённого карантина массово увольняются медсестры, так как большинство из них жили за городом, а сейчас не имеют возможности добраться на работу. Ведь в основном в столице медсестрами работали приезжие. Если раньше медсестер не хватало, то сейчас их дефицит катастрофически усилился

даже после увольнения людей, они не могут повысить остальному персоналу зарплаты, которые были ранее рассчитаны по тарифам Нацслужбы здоровья.

Они значительно занижены. Это все сделано для развала здравоохранения

Опубликовано Гость в 30.03.2020 - 21:44.

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
1 + 5 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 17.03.2020
Сьогодні кіна не буде
Увага! У зв'язку iз затвердженими Урядом та органами мiсцевого самоврядування заход...
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть