За мешканцями Кривогу Рогу будуть слідкувати 700 відеокамер (фото)

03.08.2020

Для забезпечення безпеки криворіжців передбачено встановити 700 відеокамер, перекрити всі в'їзди і виїзди з Кривого Рогу, 100% - усі місця масового перебування людей.

Про це повідомили у міському управлінні преси та внутрішньої політики.

Як вибудовується муніципальна система відеоспостереження обговорили на робочій нараді з питань забезпечення безпеки громадян Кривого Рога за участю губернатора Дніпропетровщини Олександра Бондаренка, міського голови Юрія Вілкула та правоохоронців.

«Я ставлю завдання вже у цьому році значно підвищити рівень безпеки городян та порядку у місті, тому створюємо сучасну систему з багатофункціональними камерами та моніторинговим центром. У планах першого етапу встановлення та підключення до системи понад 190 відеокамер не лише загального спостереження, а й з функціями визначення державних номерних знаків та розпізнавання облич. Також, встановимо понад 90 загальних, оглядових відеокамер для контролю за правопорядком в місцях масового скупчення людей: на площах, в парках та скверах, зупиночних павільйонах», - зазначив мер.

Встановлення камер планується в місцях можливого скупчення людей, на найбільш навантажених транспортних комунікаціях при в’їзді та виїзді в місто з напрямку Миколаїв, Кіровоград, Дніпро, Нікополь, а також виїзд в напрямку ПівдГЗК.

Також розбудова системи відеоспостереження міста дасть змогу інтегрувати в загальну систему об’єкти комунальної та приватної власності, які використовують відеокамери, а це ще понад 1260 вже діючих відеокамер. До речі, у бюджетних закладах вже встановлено більше 50 приладів спостереження. Працюють відеокамери й у парку Ф. Мершавцева, проводиться робота з обладнання відеоспостереження у парку ім. Б. Хмельницького.

Окрім системи відеоспостереження для підвищення безпеки життєдіяльності мешканців в місті діють система управління дорожнім рухом (керування світлофорами, моніторинг та створення «Зеленої хвилі»); системи керування зовнішнім освітленням, управління ліфтами багатоповерхових будинків, контролю за роботою пасажирського транспорту (всі транспортні засоби, які здійснюють пасажирські перевезення, обладнані навігаційним обладнанням), система керування швидкої медичної допомоги з відображення карти місцевості та розташуванням бригад ШМД в реальному часі, автомобілі виїзних бригад ШМД оснащені GPS-трекерами.

Розуміючи важливість питання безпеки та громадського порядку, в Кривому Розі робота по розвитку ефективної системи відеоспостереження йде кілька років. Починали зі встановлення 12 відеокамер загального огляду на 8 об’єктах. Наразі в Кривому Розі працює 46 камер відеоспостереження. Кошти на придбання та установку відеокамер виділив міський бюджет. Варто відзначити, що у 2016 році за зверненням правоохоронців Головному управлінню Національної поліції в Дніпропетровській області для Криворізького відділу поліції місто направило понад дванадцять мільйонів гривень на встановлення 167 відеокамер. Освоєнням коштів, проведенням тендеру, відповідно до Закону, займалося Головне управління Національної поліції. Проте, ані в 2016, ані в 2017 році нічого не було зроблено і гроші повернулися до міського бюджету, у 2019 році мер Юрій Вілкул прийняв рішення, яке підтримали депутати міськради, про те, щоб подальший розвиток системи безпеки у Кривому Розі місто взяло на себе. Черговим кроком до впровадження муніципальної системи «Безпечне місто» стало підписання мером Юрієм Вілкулом Меморандуму про співпрацю з Головним управлінням Національної поліції в Дніпропетровській області.

 

Подписывайтесь на наш Telegram канал https://t.me/krlife_ua

 

новини Кривий Ріг LIFE

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
4 + 3 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 13.08.2020
Унесённые призраками
Отец Акио, мать Юко и их десятилетняя дочь Чихиро переезжают в новый дом, распол...
Кино
Премьера: 03.09.2020
После ссоры
Встреча с Хардином разделила жизнь Тессы на до и после. Молодые и такие разные - от их стр...
Кино
Премьера: 17.09.2020
Антебеллум
Успешная писательница Вероника неожиданно оказывается в ловушке ужасающей реальности и дол...
 
 

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть