Заслужені тренери з Дніпропетровщини отримали президентські стипендії

14.03.2011

Стипендій, що будуть виплачуватися протягом двох років, удостоєні заслужений тренер України з футболу, голова ради ветеранів фізичної культури і спорту Дніпропетровської області Микола Дубінін та заслужений тренер СРСР та УРСР з баскетболу Ісак Майзлін. Тренери будуть отримувати стипендії відповідно до Указу Президента України «Про призначення державних стипендій видатним діячам фізичної культури і спорту» від 2 березня 2011 року.

Микола Дубінін свою спортивну кар’єру розпочав гравцем футбольної команди «Спартак» м. Дніпропетровська. Потім він грав у футбольній команді «Сталь», був тренером з футболу команди обласної ради «Динамо», працював на посаді державного тренера з футболу Дніпропетровського обласного комітету з фізичної культури і спорту, був старшим тренером з футболу ДЮСШ № 1 м. Дніпропетровська. Під його керівництвом дніпропетровська збірна команда юнаків з футболу протягом 1962-1965 постійно виборювала перше місце в чемпіонатах України з футболу.

Микола Іванович обіймав посаду старшого тренера збірної команди України з футболу серед юнаків. У 1966 році його збірна стала чемпіоном СРСР з футболу серед юнаків, а через рік збірна команда України виграла чемпіонат Європи. У 1997 році Миколу Дубініна обрано головою ради ветеранів спорту Дніпропетровської області.

Протягом своєї трудової та спортивної діяльності (загальний стаж роботи в галузі фізичної культури і спорту – 52 роки) Микола Іванович зарекомендував себе справжнім фахівцем своєї справи. Він і нині користується великою повагою та авторитетом серед керівництва і спортивної громади області.

Інший стипендіат – Ісак Майзлін довгий час працював тренером жіночої команди майстрів класу «А» спортивного клубу «Сталь» заводу ім. Петровського у Дніпропетровську. Саме під йог окерівництвом ця баскетбольна команда у 1986 році стала срібним призером Спартакіади народів СРСР.

За часи свого тренерства Ісак Майзлін підготував 68 майстрів спорту СРСР та України, олімпійських чемпіонів, чемпіонів світу та Європи, а також виховав 4 заслужених тренерів України з баскетболу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
6 + 8 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 26.04.2018
Мстители: Война бесконечности
Мстители снова объединяют свои силы, чтобы защитить Землю от новой угрозы из Космоса...
Кино
Премьера: 24.05.2018
За бортом
Мексиканский красавец, избалованный богатством и вниманием женщин, бесцеремонно обход...
Кино
Премьера: 26.05.2018
Финал Лиги Чемпионов 2018
Смотри финал самого престижного клубного турнира Европы на действительно большом экране!...

Последние новости

 
Loading...

Сообщить об ошибке

Если вы считаете, что выделенный текст содержит ошибку - сообщите об этом нам

Добавьте свое замечание, которое касается ошибки.
Закрыть