У північній частині Кривого Рогу триває масштабна реконструкція систем водопостачання. Це – частина комплексної Програми з відновлення інфраструктури, яка дозволить зробити місто безпечнішим та більш стійким до викликів сьогодення.
Про це повідомили в управлінні преси та внутрішньої політики виконкому Криворізької міськради.
У квітні на мікрорайоні 5-й Зарічний стартував комплексний проєкт із заміни 5,6 км внутрішньо-квартальних водопровідних мереж для 16 тисяч споживачів.
Нові мережі прокладають із сучасних поліетиленових труб діаметром від 63 до 315 мм. Такі матеріали не схильні до корозії, витримують гідроудари й мають значно довший термін експлуатації.
Проєкт передбачає не лише прокладання труб, а й повний благоустрій після завершення кожного етапу.
За дотриманням порядку стежать постійно, роботи ведуться відповідно до графіку, з мінімальними термінами відключення водопостачання.
«Реалізація даного проєкту стала можливим завдяки підтримці Ради оборони міста та фінансуванню з міського бюджету. Це відповідь на критичну ситуацію, що виникла після підриву Каховської ГЕС, і ще один приклад того, як місто дбає про своїх мешканців,- сказав директор КП «Кривбасводоканал» Сергій Марков.
новини Кривий Ріг LIFE