Шпинат
30 грамів шпинатної зелені забезпечує більше половини добової потреби у вітаміні А плюс добова потреба у вітаміні К, причому поживна цінність шпинату найнижча серед харчових рослин — всього лише 7 калорій. Перевірити інформацію про калорійність можна на сайтах, де позначається поживна цінність різноманітних продуктів. Там можна визначити калорійність в горілці чи навіть верблюжого молока.
Селера
Селера багата на вітаміни і мінерали. Вона очолює список продуктів з низьким глікемічним індексом. Коли ви споживаєте селеру, ви отримаєте задоволення від вітамінів А, К і С, а також таких мінералів, як калій і фолієва кислота. Цей продукт містить мало натрію; у нього низький глікемічний індекс, що допомагає стабілізувати рівень цукру в крові. Завдяки таким мінералам, як магній, залізо і натрій, селера нейтралізує дію на кислі продукти, до того ж ці мінерали вкрай потрібні для життєво важливих функцій організму. детальніше про корінь селери знайдено: https://blog.tablycjakalorijnosti.com.ua/koryst-korenya-selery-u-raczioni/
Морква
Морква багата на вітамін А, що становить 428% від рекомендованої денної норми всього в одній чашці (128 грамів). Цей продукт містить бета-каротин — антиоксидант, який відповідає за яскравий колір овоча та допомагає в профілактиці раку. завдяки приємному смаку його можна запропонувати дітям замість цукерок.
Часник
Часник був відомий, як харчова та лікувальна рослина, ще лікарям стародавнього Єгипту. Часник — джерело алліцину. Це рослинне з'єднання, яке корисно для всіх життєвих функцій людського організму.
Дослідники визначили,наскільки корисний часник для діабетиків. Вони довели, що щоденне споживання цього овоча допомагає:
● стабілізувати рівень цукру в крові;
● сприяти здоров’ю серцевого м’яза;
● підвищити ефективність інсуліну.
Сподіваємося, що ці 4 овочі регулярно з’являються на вашому столі. Якщо ні — прийміть ці інформацію та змініть свій стиль харчування. Зичимо здоров’я та довгого життя.