Надання якісних стоматологічних послуг неможливе без використання сучасних методик, матеріалів, інструментів та обладнання. Один із елементів стоматологічної установки – стоматологічні наконечники. Їх призначення – фіксація ріжучих та полірувальних інструментів, що обертаються і виконують різні стоматологічні задачі.
Під час вибору наконечника мають значення такі показники і характеристики:
· ергономічність: форма, кут вигину, неслизьке покриття, низькі вага та рівень шуму;
· забезпечення достатнього охолодження при обертанні (зовнішнього/внутрішнього);
· швидкість та сила обертального моменту наконечника;
· розмір головки наконечника, що прямо пропорційний потужності та силі різання;
· наявність оптики та підсвітки для належного огляду операційного поля;
· гігієнічність, безпека з точки зору можливості та рівня дезинфекції;
· ціновий діапазон, можливість ремонту, наявність запасних деталей.
Добре підібрані стоматологічні наконечники гарантують повноцінне, швидке та безпечне виконання ортодонтичних, хірургічних, ендодонтичних та інших стоматологічних робіт при максимальному комфорті для пацієнта та лікаря.
Різновиди стоматологічних наконечників
Сучасне стоматологічне обладнання постійно вдосконалюється і провідні компанії світу пропонують лікарям все більший асортимент наконечників для виконання різного виду терапевтичного та хірургічного виду робіт. Всі найцікавіші новинки та перевірені часом прилади можна знайти на сайті компанії «Інспе», яка пропонує українським лікарям інструменти лише від провідних світових брендів.
В каталозі Inspe можна знайти інструменти від найкращих брендів світу, авторитет яких не піддається жодному сумніву – KaVo Dental, NSK та інших.
Серед пропозицій:
1. Прямі. Прямий стоматологічний наконечник функціонує за допомогою електромотора або пневмомотора. Працює під високим тиском зі швидкістю 20-70 тисяч обертів за хвилину. Активно використовується для підгонки зубних протезів, препарування зубів абразивом і т. ін.
2. Турбінні. Турбінний стоматологічний наконечник працює з високою швидкістю (300-500 обертів за хвилину) за допомогою потоку стисненого повітря. Необхідно регулярно щодоби змащувати наконечник.
3. Кутові. Кутовий стоматологічний наконечник працює від пневмомотора або електромотора. Потужний, хоча й має невисоку швидкість, що не перебільшує 20-70 тисяч обертів за хвилину.
4. Спеціальні. Це різновиди наконечників для специфічних стоматологічних робіт, наприклад, для видалення зубного нальоту, хірургічні, ендодонтичні.
Вибираючи наконечники для стоматологічних установок, треба орієнтуватися на роботи, що проводяться в клініці, спеціалізацію лікарів та вже придбане обладнання. Правильно підібрати потрібне обладнання вам допоможуть досвідчені консультанти компанії «Інспе». В каталозі кампанії широкий асортимент різноманітних наконечників.
Звернувшись до Inspe, ви не тільки зможете купити тут першокласні інструменти, прилади та матеріали, але й протестувати новинки стоматологічного ринку, підвищити рівень свого професіоналізму та отримати всебічну підтримку.