Всі новини про життя міста

16,1 млн грн: у травні допомогу з міського бюджету отримають ще понад 3 тисяч криворіжців

З початку 2024 року на матеріальну допомогу та компенсаційні виплати мешканцям з міського бюджету спрямовано 96,2 млн грн. їх отримали понад 12 тисяч криворіжців.

На травневому засіданні виконкому Криворізької міськради підтримані всі рішення соціального напрямку.

«Третій рік триває в нашій країні війна. Тому, особливу увагу та соціальну підтримку направляємо на наших Захисників і Захисниць та членів їх сімей, родин загиблих або померлих військовослужбовців. Але, й не забуваємо про тих криворіжців, які потребують нашої турботи та уваги. Тим самим, продовжуємо виконувати заходи Програми соціальної підтримки населення»,- зазначив в.о. міського голови Юрій Вілкул.

Місто продовжує системну підтримку військовослужбовців та їх родин. У травні 99 учасникам бойових дій, які брали безпосередню участь у відсічі агресії російської федерації проти України, отримають допомогу у розмірі 5 тис. грн.

До Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України матеріальну допомогу отримають 733 криворіжця, серед яких військовослужбовці з інвалідністю, яку отримали у ході бойових дій в АТО, а також діти, батьки, дружини загиблих в ході проведення АТО /ООС.

Також, у травні буде надана щомісячна матеріальна допомога 40 особам з інвалідністю внаслідок війни, інвалідність яких пов’язана з безпосередньою участю в АТО на сході України і відсічі агресії рф проти України.  

Кривий Ріг підтримує родини загиблих військовослужбовців, які захищали суверенітет та територіальну цілісність України. Одноразову допомогу у розмірі 100 тисяч гривень отримують родини загиблих військових.

Також, у травні допомога буде надана 18 дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, розмір допомоги 5 тис. грн. З початку року таку допомогу отримали вже 62 дитини.

«Виплата такої допомоги здійснюється з 2020 року. Тоді Кривий Ріг став першим містом в Україні, в якому діти, які мають офіційний статус постраждалих внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, коштом міського бюджету отримують одноразову грошову виплату – 5 тис. грн. Адже діти – це наше майбутнє і ми повинні про них піклуватися»,- доповіла заступник директора департаменту соціальної політики Ольга Калугіна.

У місті продовжується виплата допомоги родинам, які виховують дітей з інвалідністю або мають осіб з інвалідністю з дитинства, а саме: 226 дітей з інвалідністю ( розмір допомоги 10 тис. грн, з початку року допомогу отримали 916 дітей); 20 інсулінозалежних дітей (розмір допомоги 11 338 грн, з початку року допомогу отримали 70 дітей); 35 дітей з інвалідністю, які потребують забезпечення підгузками у розмірі 20 тис. грн (з початку року допомогу виплачено 125 дітям); 324 особи з інвалідністю з дитинства, в тому числі, 25 осіб з інвалідністю з дитинства у віці від 18 до 23 років, які здобувають освіту в закладах загальної, середньої, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти отримають допомогу у збільшеному розмірі – 10 тис. грн.
Крім того, у травні продовжується виплата матеріальної допомоги криворіжцям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі чи витратили значні кошти на лікування. З міського бюджету матеріальна допомога буде надана у травні 1474 мешканцям. З них 120 – на лікування (1,9 млн грн). З початку року таку допомогу отримали понад 3 тис. криворіжців, сума виплат склала 8,1 млн грн.

новини Кривий Ріг LIFE

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі