Всі новини про життя міста

18 травня Кривий Ріг з робочим візитом відвідала Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна (фото)

Вона ознайомилась з роботою закладів охорони здоров’я, де проходять медичну реабілітацію військовослужбовці та поспілкувалася з учасниками криворізької команди «Нескорених».

Про це повідомили у міському відділу преси та внутрішньої інформації.

У Кривому Розі, для надання медичної допомоги пораненим воїнам, міські медичні заклади працюють у посиленому режимі. Радою оборони міста створено потужну госпітальну базу, сформований та поповнюється стратегічний запас медикаментів, усі лікарні оснащені резервними джерелами енергопостачання. Крім невідкладної допомоги та лікування, бійці мають можливість пройти і реабілітацію. Цим напрямком у Кривому Розі займаються три медзаклади: Центр реабілітації ветеранів війни Криворізької лікарні №5, відділення у міській лікарні №2 та радонове відділення міської лікарні №11, Також, нещодавно на базі міської лікарні №3 відкрився кабінет лікувально-фізичної реабілітації.Заклади оснащені необхідним реабілітаційним, фізіотерапевтичним та спортивно-оздоровчим обладнанням, із пацієнтами працюють фахові лікарі.

У рамках візиту Юлія Лапутіна зустрілася із командою криворізьких Нескорених. Хлопці нещодавно повернулись із Всеукраїнського турніру Invictus Games, що проходив у Львові. Криворізькі спортсмени вибороли 14 медалей у 8 видах спорту. Для тренувань місто надало кращі спортивні бази, із воїнами працювали професійні тренери й лікарі. Рада оборони міста закупила для учасників спортивну форму та необхідний інвентар, також взяла на себе витрати на дорогу. У розмові з міністеркою учасники команди поділилися враженнями про те як проходили самі змагання і як зараз проходять їх тренування для участі у відборі до збірної України, яка у вересні виступатиме на міжнародних змаганнях Invictus Games у Дюссельдорфі в Німеччині.

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зазначила: «Ми розуміємо, що з початком повномасштабного вторгнення, ветеранів і ветеранок буде більше після нашої Перемоги. Тому, маємо підготуватись як в громадах, так і загалом у державі до їх зустрічі та до їх інтеграції у цивільне життя. У Кривому Розі ми відвідали локацію певних медичних, реабілітаційних закладів, де є радонові ванни. Також, спортивний комплекс, у якому, відповідно до всіх вимог, є і безбар’єрність, і доступ ветеранів до спортивних заходів, до можливості розвитку своєї фізичної активності. У Кривому Розі на високому рівні організовано процес фізичної та спортивної реабілітації наших ветеранів. Зустрілись з ветеранською спільнотою, у тому числі, з командою, яка цього року була представлена на відборі «Ігри Нескорених» у Львові. Я вважаю, що кожен з цих представників є Героєм, тому що кожен переміг себе».

Слід зазначити, що також в нашому місті є унікальне джерело радонової мінеральної води. Це відділення у 11-й лікарні буквально відновили у 2012 році, після того, як воно кілька років не працювало. Зараз воно активно використовується в реабілітаційному процесі.

Міська влада також придбала санітарний автомобіль, який використовується для перевезення пацієнтів Центру до радонової лікарні. Відділення оснащене сучасним медичним обладнанням та технікою, функціонують сучасні бальнеологічні ванни, які використовуються для проведення лікувальних водних процедур. На теперішній час радонове лікування вже отримали майже 100 військовослужбовців.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи