Із робочим візитом у Криворізькому районі – міністерка охорони навколишнього природного середовища України Світлана Гринчук (фото)
Особлива увага приділена проблематиці скиду шахтних вод у балці Свистунова.
Головна » Архіви для 13.05.2025
Особлива увага приділена проблематиці скиду шахтних вод у балці Свистунова.
Криворізькі правоохоронці затримали підозрюваного у пограбуванні літньої жінки.
«Гаряча» лінія Центру адміністративних послуг «Віза» («Центр Дії») – створена для консультування з питань надання адміністративних послуг та не припиняла своєї роботи ні в період пандемії, ні під час воєнного стану.
Вижити в шахті! Понад 6 годин на глибині 1500 метрів: у новому випуску «Техніка, що рятує» надзвичайники занурилися в одну із найглибших шахт Кривбасу.
Літератуса» – це новий формат проєкту від Криворізького Центру Сучасної Культури / KRCC, створений для тих, хто читає за натхненням.
В пункт пропуску «Рава-Руська – Хребенне» у напрямку «виїзд з України» прибув автомобіль RAM.
Поля зниженого тиску з атмосферними фронтами утримують нестійку, прохолодну та дощову погоду. У денні години можливі грози.
Боєць підрозділу ГУР МО «Кракен», родом з Кривого Рогу, який отримав важке поранення та втратив ногу – просто зараз підіймається на Еверест.
Внаслідок дронової атаки 10 жовтня 2024 року у будинку №12 по вулиці Миколи Ткачова (екс-Мухіна) було зруйновано сходову клітину у 5-му під’їзді будинку, перекриття покрівлі, вибиті вікна та двері в будинку та в 21-му будинках навколо.
Увечері 3 квітня водій маршрутного таксі №255 заїхав на автомийку самообслуговування по вулиці Електрозаводській. Поки чоловік порався позаду свого Volkswagen Crafter, до машини з боку водійського місця підійшов зловмисник.
Усі права на матеріали, розміщені на сайті krlife.com.ua, охороняються відповідно до законодавства України. При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на Кривий Ріг LIFE – обов’язкове!
supported by albstudio.ua
Powered by WordPress