
По Зеленодольскій громаді, що на Криворіжжі, противник влучив FPV-дронами
Побиті сонячні панелі.
Головна » Архіви для 28.01.2026

Побиті сонячні панелі.

У 2025 році підрозділи Головного управління Міграційної служби в області надали понад 300 тис адміністративних послуг. Фахівці ДМС оформили і видали майже 110 тис ID-карток і понад 180 тис закордонних паспортів.

22 січня службою у справах дітей організовано та проведено чергове засідання міждисциплінарної команди.

Відомий у Кривому Розі фотограф та екстремал Анатолій Урбан Новак розповів про своє нове захоплення – фотоспостереження за тваринами. У фокусі уваги – борсук.

Дніпропетровська ОВА спільно з обласним центром зайнятості організували для підприємців інтерактивний тренінг. Запросили на нього тих, хто стартував у бізнесі чи масштабував вже існуючий, скориставшись програмами державної підтримки.

Ще з вечора 27 січня у Кривому Розі почали леденіти дороги. На ранок ожеледиця “захопила” все місто. На жаль, через негоду уникнути травм мешканцям не вдалося.

Поліція м. Кривий Ріг викрила двох підприємців на привласненні 2 млн гривень бюджетних коштів

Як встановив суд, 8 грудня 2025 року близько 17:35 обвинувачений прийшов до магазину ТОВ «Вигідна Покупка» (мережа «Аврора»), що розташований у Покровському районі міста.

Дільничні офіцери поліції Кривого Рогу прозвітували перед мешканцями про результати своєї службової діяльності за 2025 рік.

Під ударами були сам Нікополь, Червоногригорівська, Мирівська громади.