asd

Всі новини про життя міста

300 святкових заходів – у Кривому Розі організували новорічні святкування для 30 тисяч дітей (фото)

Зимові свята – найулюбленіша пора для дітвори: розваги, ошатно вбрана ялинка, подарунки. На жаль, цьогоріч через війну, котру не припиняють вести в Україні рашисти, святкова радість опалена. Але – життя триває.

Тож у Кривому Розі з 19 грудня 2022 року й наразі тривають концертні заходи для дітей.
“У ці святкові дні дуже важливо подарувати теплоту наших сердець і особливим дітям. Як і кожного року вручили подарунки та підготували вистави для понад 2,5 тисяч таких хлопчиків і дівчат.
Зробили все для того, щоб наймолодші мешканці Кривого Рогу відчули магію Нового Року та Різдва.
Ніхто не забере у наших дітей свята. Починаючи з 19 грудня вже пройшло понад 300 таких заходів, їх відвідало 22 300 хлопців та дівчат різних категорій. Загалом нами організовано святкові заходи для майже 30 тисяч дітей (це максимальна пропускна спроможність концертних об’єктів з укриттями).
Так, ми не встановили цьогоріч нашу головну красуню-ялинку, але ми доклали максимум зусиль, щоб подарувати святковий настрій та теплоту наших сердець, нашу турботу юним криворіжцям. А наші чудові колективи підготували незабутні розважальні програми для малечі.
Я бажаю всім дітям, їхнім батькам – віри та добра. Темні часи минуть, ми обов’язково здолаємо ворога і разом зустрінемо наступний Новий рік із салютами, ілюмінацією та прикрашеними міськими ялинками!
За рахунок міста на свята запрошуються діти військовослужбовців, рятувальників, правоохоронців, діти загиблих та зниклих безвісти військових, дітки з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, багатодітних сімей, діти з Центру реабілітації, діти, які опинились у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю, діти під опікою, обдаровані діти та діти ВПО, які мешкають у місцях компактного перебування”, – повідомляють в Військовій адміністрації Кривого Рогу.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі