Всі новини про життя міста

5 речей, які не треба робити перед вакцинацією дитини

Вакцинацію дітей часто перетворюють на великий проєкт з купою додаткових обстежень та обмежень. Але часто бажання батьків ретельно підготуватися до щеплення дитини можуть відрізнятися від дійсно необхідних кроків.

У МОЗ України розповіли, що НЕ потрібно робити перед щепленням:

⛔ НЕ робіть додаткових аналізів крові чи сечі дитини. У більшості випадків їх роблять лише для заспокоєння батьків перед вакцинацією дитини. Аналізи потрібні лише в разі, якщо дитина має хвороби чи стани, що потребують додаткових медичних обстежень перед вакцинацією, як-от відновлення після лікування онкології. У всіх інших випадках це лише зайвий клопіт та витрачені гроші.

⛔ НЕ давайте наперед дитині протизапальні чи протиалергічні засоби. Це не лише зайве, але й може нашкодити, адже на препарати можуть розвинутися побічні ефекти, що можуть завадити лікареві розтлумачити симптоми в період після вакцинації.

⛔ Не відкладайте щеплення через незначне нездужання. Нежить – НЕ привід для перенесення вакцинації на потім.

⛔ Не ізолюйте дитину від інших людей перед щепленням. Для здорової дитини без серйозних порушень імунітету ці обмеження не потрібні, а лише завдадуть більше стресу та страху перед щепленням.

⛔ Не нервуйтеся – зберігайте спокій. Адже дитина відчуває ваш настрій, і через вашу тривожність сама може почати нервувати та злякатися щеплення.

Не відкладайте щеплення дитини через перестороги! Проконсультуйтесь зі своїм лікарем, лише медик може призначити додаткові аналізи чи перенести вакцинацію в разі симптомів захворювання.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини