asd

Всі новини про життя міста

5 звичайних на 5 енергоощадних: мешканці області можуть безкоштовно обміняти лампи розжарювання на світлодіодні

В області стартувала урядова програма із обміну старих лампочок на нові. Першими долучились Дніпро та Кривий Ріг. Мешканці вже можуть принести до 5 ламп розжарювання у найближче відділення «Укрпошти», а натомість отримати стільки ж світлодіодних.

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«Енергозберігаючі лампи вже завезли до поштових відділень у Дніпрі і Кривому Розі. Решта населених пунктів області їх отримуватимуть поступово. Тож запрошуємо брати участь у держпрограмі. Кожен, хто долучився, допоможе енергосистемі України», – наголосив директор Дніпропетровської дирекції АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Він додав, що люди пішли обмінювати лампи масово. За перші дні нагодою скористались понад тисяча мешканців.

У відділеннях «Укрпошти» обміняти старі лампочки на сучасні можуть лише повнолітні громадяни. При собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. За умовами акції можна принести максимум п’ять ламп розжарювання. Натомість отримати сучасні.

Обмінювати можна як за попереднім онлайн-запитом, так і без нього. Один з варіантів – подати заявку на державному порталі Дія. Залишити контактний телефон, обрати найближче відділення «Укрпошти», вказати кількість і тип лампочок на заміну. Далі чекати повідомлення. В ньому буде вказано, коли на обране відділення надійдуть лампочки і можна буде приходити на обмін. Лампи зберігатимуться на пошті протягом 5 днів.

Або можна одразу завітати до відділення без попередніх заяв. Участь в акції дозволяється взяти лише один раз.

Загалом в Україні планують замінити 50 млн лампочок. Це дозволить знизити споживання електроенергії до 10% та зменшити навантаження на енергосистему. 30 млн ламп вже надав ЄС, ще 5 млн – уряд Франції.

На Дніпропетровщину планують доправити майже 1,2 млн нових світлодіодних ламп. 

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі