![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441298831_2747263485441087_7607822830779544011_n-1024x902.jpg)
На початку травня у приміщенні виконавчого комітету Інгулецької районної у місті ради відбулася комісія з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Фахівці засідають щомісяця, оскільки раннє виявлення сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, є запорукою збереження біологічної сім’ї.
Про це повідомляє служба у справах дітей виконкому Інгулецької районної у місті ради.
6 травня чиновники розглядали ситуацію у 14 сімей із вказаної вище категорії. 7 родин запропоновано зняти із соціального супроводу фахівців Криворізького міського центру соціальних служб, оскільки батьки виконали всі умови договору.
Решта сімей залишається під наглядом спеціалістів задля покращення ситуації у ставленні до дітей, покращення житлових умов, якісної соціалізації.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441211283_2747263548774414_2712057078777169493_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441247598_2747263322107770_2437187526161269484_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/441277615_2747263415441094_4168831716127324343_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE