test

Всі новини про життя міста

7-річна криворожанка Аріна, поранена вибухом ракети, повертається додому!

Учора 7-річну Аріну з Кривого Рогу, поранену вибухом російської ракети на вул. Каштановій, 27, нарешті виписали додому. Від ракетної атаки ворога, маленька криворожанка отримала складні поранення: мінно-вибухові та черепно-мозкову травми, зламані ребра, розрив плеври та травмоване око.

Аріна пройшла до одужання складний шлях: дівчинку рятували спочатку у лікарні Кривого Рогу, де їй зупинили внутрішню кровотечу через пошкодження легенів. А згодом перевезли до Регіонального медичного центру родинного здоров’я.

“Стан дитини стабілізували у відділенні інтенсивної терапії та еферентних методів лікування гострих хронічних інтоксикацій у дітей. Деякий час потерпіла була під апаратом ШВЛ. Пізніше до лікування підключилися дніпровські офтальмологи з ДОКОЛ — з травмованого ока успішно вилучили уламок. Після цього Аріна знову повернулась до Регіонального центру, де у відділенні невідкладної хірургічної допомоги її виходжували та лікували травми грудної клітини. Місяць злагоджених дій небайдужих криворіжців та боротьби за життя Аріни медиків Дніпропетровщини минув недарма. Дівчинка посміхається, приймає гостей, дякує своєму лікарю-хірургу Ігору Луцькому. І вже 11 січня малеча, нарешті, виписана додому”, – розповіли медики Регіонального медичного центру родинного здоров’я.

«Найголовніше — що я вже поруч з мамою (теж врятованою зусиллями дніпровських лікарів)», — каже маленька героїня.

Нагадаємо, 16 грудня 2022 року росіяни здійснили ракетну атаку на Кривий Ріг. Тоді загинули 4 людей (п’ята жертва, 51-річний чоловік, згодом помер у лікарні), ще 13 були поранені, серед яких і 7-річна Аріна. Небайдужий свідок трагедії домчав дівчинку до лікарні на власному авто. Вибухом ракети була важко поранена й мама Аріни. Її теж рятували у дніпровській лікарні ім. Мечникова.

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі