![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/ava-10.jpg)
Аграрії області зібрали понад 600 тис тонн картоплі. А ще – більш ніж 780 тис тонн інших овочів. Зокрема, борщового набору, огірків та помідорів.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/1-10.jpg)
«Фермери регіону продовжують дбати про цьогорічний врожай. В області вже на фініші збір овочів. Найперше, борщового набору. Вдячний їм за невтомну працю. За те, що стоять на варті продовольчої безпеки», – зазначив очільник регіону Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-12.jpg)
Аграрії накопали більш ніж 94 тис тонн буряку, майже 140 тис тонн цибулі, 120 тонн моркви. Виростили в області й майже 64 тисячі тонн баштанних.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-10.jpg)
Капусти відправили до комор 150 тис тонн і збір триває. Зрізають білокачанну й в одному з угідь фермерського господарства Дніпровського району. Його керівник Олександр каже, справа родинна. Працюють в полі вже понад 30 років. Поряд з батьком – два сини.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/4-10.jpg)
«Наше господарство займається і овочами, і зерновими. Вирощуємо пшеницю, соняшник, кукурудзу, ріпак. А ще моркву, буряк, цибулю і капусту. Справжній борщовий набір. Хіба що без картоплі», – сказав Олександр.
Він розповів, що сезон вже закінчується. Завершують збирати капусту. Роблять це вручну, максимально обережно. Вона піде на зберігання.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-9.jpg)
«І по зерновим у нас врожай хороший. Рідко коли і ранні, і пізні культури вдаються. Цього року якраз той випадок. Озима прекрасно зійшла. Посіви в гарному стані. Ріпак теж чудово себе почуває», – наголосив фермер.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-10.jpg)
Його син Сергій поряд із татом обробляє землю вже більш ніж 10 років. За механізатора, тракториста, комбайнера. Зізнається, до роботи привчений змалку.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/7-5.jpg)
«Годуємо країну. Розуміємо свою відповідальність. Зараз до самих снігів та морозів працюватимемо. Вийдемо в поле й навесні», – додав Сергій.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/8-6.jpg)
На Дніпропетровщині все ще йдуть жнива і посівна. Озимими зерновими в області зайняли майже 540 тис гектарів полів. На фініші збір соняшнику. Косять й кукурудзу.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/9-7.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/10-4.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE