Всі новини про життя міста

АМКР демонструє стале зростання виробництва усіх видів продукції

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оголосило виробничі результати за лютий. Порівняно з аналогічним періодом минулого року підприємство демонструє стале зростання виробництва усіх видів продукції. Натомість, на результати роботи порівняно з попереднім місяцем подекуди вплинули обстріли енергетичної інфраструктури Криворіжжя країною-агресором.   

Про це повіомили у пресслужбі підприємства.

У порівнянні місяць до місяця з 2023 роком нашому підприємству вдалося суттєво наростити виробництво усіх основних видів продукції. Так, порівняно з лютим 2023 року виробництво залізорудного концентрату виросло на 35% (на 147 тис. тонн до 572 тис. тонн), коксу доменного на 57% (на 28 тис. тонн до 77 тис. тонн), чавуну на 33% (на 29 тис. тонн до 116 тис. тонн), сталі на 17% (на 11 тис. тонн до 77 тис. тонн) та прокату на 16% (на 10 тис. тонн до 73 тис. тонн). Причиною цього росту була важка ситуація з енергопостачанням у лютому 2023 року через пошкодження агресором енергетичної інфраструктури України.

Разом з тим у лютому 2024 року виробнича діяльність підприємства знову зазнала негативного впливу через російські атаки на енергетичну інфраструктуру Криворізького району. Так, обсяг виробництва чавуну в порівнянні з попереднім місяцем зменшився на 22% (33 тис. тонн, до 116 тис. тонн), виробництво сталі та товарного прокату при цьому вдалося втримати приблизно на рівні січня 2024 року, в обсязі 77 та 73 тис. тонн відповідно. Також, незважаючи на перебої з енергопостачанням, вдалося наростити виробництво залізорудного концентрату до 572 тис. тонн, що на 20 тис. тонн (4%) більше за показник попереднього місяця. Підприємство буде продовжувати зусилля щодо покращення виробничих показників як гірничого, так і металургійного виробництва. 

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини