Всі новини про життя міста

АМКР зазнав 49 млрд грн збитків у 2022 році

«АрселорМіттал Кривий Ріг», найбільше гірничо-металургійне підприємство України, повідомляє свої ключові фінансові показники за 2022 рік:

Коментуючи результати року, Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг», зазначив:

– Головний висновок, який можна зробити зараз, – наше підприємство все ж встояло та не припинило роботу попри повномасштабну війну. Питання виживання та опору усім несприятливим факторам стало основним завданням для всієї гірничо-металургійної галузі впродовж 2022 року. Зараз «АрселорМіттал Кривий Ріг» продовжує боротися за виживання, переживши минулорічні труднощі, пов’язані з блокадою основних морських портів, а також відключення електроенергії та навіть ракетний удар. Нам вдається підтримувати задовільний стан ліквідності підприємства, в тому числі шляхом залучення кредитних коштів під гарантії Групи АрселорМіттал. Підтримка материнської компанії, а також героїчна праця наших працівників дали можливість зберегти пульс виробництва у Кривому Розі. Зараз ми концентруємось на тому, щоб поступово відновлювати все більше виробничих процесів комбінату та очікуємо перейти до позитивного показника EBITDA вже у другому півріччі цього року.

Відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності у 2022 році підприємство визнало 36 млрд грн збитків від зменшення корисності своїх необоротних активів внаслідок негативних змін у економічному середовищі, спричинених російською військовою агресією. В умовах повномасштабної війни у 2022 році рівень завантаження виробничих потужностей «АрселорМіттал Кривий Ріг» не перевищував 20-25%. Незважаючи на це, підприємство зберегло свій колектив, усі працівники вчасно отримують заробітну плату. Компанія не припиняє інвестиції навіть у надскладних умовах воєнного часу. Зараз впроваджуються ті інвестпроекти, без втілення яких виробництво сталі та видобуток руди можуть зупинитися повністю. Серед таких – будівництво нового хвостосховища «Третя карта», яке необхідне для продовження видобутку та безпечного складування відходів виробництва.

Загалом у минулому році «АрселорМіттал Кривий Ріг» інвестувало у розвиток виробництва 181,4 млн доларів США. З них операційні витрати склали 68,6 млн ​​доларів США, а капітальні – 112,8 млн доларів США.

Впродовж 17 років роботи в Україні компанія АрселорМіттал інвестувала 10,6 млрд доларів США (що включає 4,8 млрд доларів США – сума придбання під час приватизації + 5,8 млрд доларів США – інвестиції у розвиток виробництва).

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини