![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_19-50-44.jpg)
Звітна зустріч членів Асоціації “Союз бізнесу Кривого Рогу”, яку очолює відомий підприємець Михайло Мармер, відкрила двері в минуле, але й розкрила перспективи майбутнього.
Відомості про здійснену роботу за останній рік відображали як вагомі досягнення, так і виклики, що стоять перед спільнотою. Нові програми та акції внесли своєрідний свіжий подих, надають стимул для подальших зусиль.
Обговорення планів виявилося результативним і відкрило шлях для спільної реалізації амбіційних проєктів.
Видача свідоцтв новим членам відобразила зростання та зміцнення об’єднання. Атмосфера в залі пронесла дух колективного діла і підтримки, засіяла надією і спільним бажанням досягти нових висот.
Крім того, подяками за внесок у розвиток спільноти було відзначено найактивніших членів Аасоціації та партнерів.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_19-50-27.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_19-51-11.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-25_19-50-46.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-26_10-47-49-682x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-26_10-49-21-682x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-27_10-35-08-682x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-27_10-35-14-682x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_7977-1024x682.jpg)