До багатодітних родин Широківщини та Карпівщини Криворізького району вирушили гігієнічні набори – в рамках благодійного проєкту «Рятуємо життя».
Наразі в цих ОТГ проживає майже 815 багатодітних сімей. Тобто в таких, де виховують більш як трьох дітей. Тож такі родини потребують системної підтримки.
Завдяки кампанії «Метінвест» ОТГ Криворіжжя отримають різноманітну допомогу.
Наразі – гігієнічні набори: мило, шампунь, зубні пасти та щітки, інші засоби особистої гігієни.
Гігієнічні набори відвантажили з гумскладу криворізького промислового підприємства «ІнГЗК», процес координувала ГО «Криворізька фундація майбутнього».
Раніше таку допомогу доставили 6 000 мешканцям пільгових категорій Дніпропетровщини й Кіровоградщини. Ще тисячу наборів компанія передала криворіжцям, які постраждали від російської атаки на місто 13 червня 2023 року.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/363349791_314571390911945_6872900775740925975_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE