У популярному російському багатоплатформовому месенджері Телеграм почали з’являтися канали із назвою «Сущность …». Замість трьох крапок автори підставляють назву міста України.
Далі в публікаціях з’являються фото дитини та заклики їх бити. Причини для фізичної розправи різні. Вражає жорстокість вимог та пояснення, за що потрібно булити хлопців та дівчат.
Про це повідомляється у спільності Батьки SOS.
Після звернень у поліцію та кіберполіцію, вдалося встановити особу автора такого булінг-каналу з Дніпра. Виявилося, що за видалення публікації він просив 200 гривень.
Батьківська спільнота та правоохоронні органи закликають батьків ретельно стежити за подібними інцидентами, провіряти телефони своїх дітей і негайно реагувати на подібні випадки.
Варто зазначити, що подібні канали вже створено і з підписом Кривий Ріг. Там уже чимало фото й даних про неповнолітніх.
Обережно! Нецензурна лексика!
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-file-7.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-file-8.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-file-9.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-file-10.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/unnamed-file-11.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-6.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/1-7.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/2-6.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424867413_7180539732014349_8012631721963218235_n-473x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE