Сумна звістка сколихнула Інгулецький район. 26 березня біля Бахмуту Донецької області своє життя за свободу України віддав Дмитро Соболєв.
По це повідомили в Інгулецькій райраді.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/337998558_547238397400106_3496169996552155148_n.jpg)
“Цей герой виявив справжню стійкість та мужність у бою за нашу Батьківщину. Ми ніколи не забудемо його ім’я! Ми ніколи не пробачимо ворогові такі важкі для українського народу втрати.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким цього захисника. Він – справжній приклад для гордості та поваги. Світла пам’ять герою!” – наголосили чиновники.
новини Кривий Ріг LIFE