asd

Всі новини про життя міста

Будівлю головного корпусу Криворізької міської лікарні №2, відомої як «Тисячка», буде реконструйовано

Дніпропетровська ОВА оголосила відповідний тендер. Загальна вартість проєкту складає 1,8 млрд грн, він реалізовуватиметься в рамках меморандуму з Міністерством охорони здоровʼя.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

На 2024 рік передбачено субвенцію МОЗ в розмірі 194 млн грн. На 2025 рік надано запит на субвенцію у 260 млн грн. Завершити роботи планується в кінці наступного року.

На останній сесії обласної ради було також передбачено кошти обласного бюджету, що надасть можливість вже зараз розпочати роботи.

«Тисячка» – одна з найбільших лікарень Кривого Рогу, яка приймає пацієнтів не лише з міста та району, але й з деокупованих територій. Заклад давно потребував суттєвого оновлення.

«У 2023 році обласна рада провела багато нарад з Міністерством охорони здоров’я та його очільником Віктором Ляшком, виконуючим обовʼязки міського голови Кривого Рогу Юрієм Вілкулом і головами всіх фракцій в міській раді щодо майбутнього лікарні. Реконструкція медзакладу потребувала чималих коштів. Реалізувати такий масштабний проєкт самотужки області було б не під силу.

Торік у жовтні на сесії Криворізької міськради депутатський корпус проголосував за передачу «Тисячки» у державну власність. Це дозволяло б Міністерству охорони здоров’я провести реконструкцію медзакладу за державні кошти.

Як бачимо, зобов’язання виконуються. Ймовірно, бюджет робіт ще буде відкориговано. Але робота ведеться, і це дуже важливо в нинішніх умовах», – зазначив Микола Лукашук.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи