test

Всі новини про життя міста

Будьте чесним з дитиною: чи розмовляти з сином або донькою про рішення вступити до Гвардії наступу

Батько чи мати пішли добровольцями до штурмових бригад Гвардії наступу. Що про таке рішення рідної людини має знати дитина? Варто чесно поговорити на цю тему з сином або донькою? Чи обійтися легендою про тривале відрядження?

Поради психолога – у матеріалі Дніпропетровської ОВА.

«Не приховуйте від сина або доньки свого рішення і не обманюйте. Поясніть, що вчиняєте, як доросла людина, – каже психолог Центрального територіального управління Нацгвардії України Наталія Воронова. –  Якщо з дітьми не говорити, це може нашкодити їм. Наприклад, батько поїхав. А мама тільки-но й каже, що він у якомусь відрядженні. Такі відмовки малеча може сприйняти за порушення власної безпеки».

Говорити необхідно з дітьми будь-якого віку – неважливо їм чотири чи 17-ть. Батьки для них – це опора, яка має залишатися надійною та непохитною.

Щоб сини і доньки гвардійців легше переносили розлуку з близькою людиною, фахівчиня радить, виплескувати емоції на папір.

«Заведіть зошит або альбом. Робіть у ньому систематичні записи. Діліться, як пройшов день, про що думали і через що переживати. Коли немає зв’язку з батьком чи мамою, дитина може записати туди все, що хотіла б сказати близькій людині – тут і зараз, – пояснює Наталія Воронова. – По поверненню вашого гвардійця додому, дасте йому почитати. Це сприятиме зміцненню родини».

В області продовжується набір до Гвардії наступу. Це 8 штурмових бригад, які підпорядковані Міністерству внутрішніх справ. Вступити до них можна онлайн або через ЦНАП.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі