Всі новини про життя міста

Було призупинено: у вересні поновили виробничий процес на шахті імені Фрунзе

У вересні поновили виробничий процес на шахті імені Фрунзе, який було призупинено через енергетичну кризу та брак трудового резерву.

Про це повідомили у пресслужбі Руднику “Суха Балку”.

Після етапу підготовчих робіт з ревізії та наладки технологічного обладнання й устаткування 15 вересня на виробництві розпочато видобуток.

Гірники опрацьовують поклад «Дружба» на горизонті -1210 м.

Запланований місячний показник видобутку сировини сягатиме 20 тисяч тонн руди.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
4 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
буковель-ОМАНСЬКИЙ
2 місяців тому

Необхідно починати вже зараз, в умовах бойових дій, підготовку реформ та відновлення України після війни, – спецпредставниця США Пріцкер 
Для того, щоб відновлення України відбувалося відповідно до кращих міжнародних практик і були інвестиції від США, потрібні реформи, що забезпечують транспарентність і підзвітність.
Про це заявила спеціальна представниця США з питань економічного відновлення України Пенні Пріцкер,
Ну не відрубають самі собі зельониє руки! Так круто дерибанити коли люди на протести вийти не мають права, а всі центральні СМІ під контролем Офісу! Буде продовження цирку, імітація бурхливої діяльності, і спроби вчергове кинути партнерів.
Десь на Банковій починається гикавка
Таким чином, реформи та відновлення йдуть пліч-о-пліч. Їх необхідно починати вже зараз, навіть в умовах війни й бойових дій, що триває”, – наголосила Пріцкер.
Правильно , сажать нужно начинать сейчас 
“тебя посодют а ты не воруй”

КОНДОР
2 місяців тому

В БОБРУЙС ПИЗДУЙ А ЕСЛИ ЧТО ТО МОЖЕШ ЗАЕХАТЬ В ГЕРМАНСКИЙ ГОРОДИШКО ДУЙСБУРГ ТАМ ТЕБЕ ПИДЖАК С КАРМАНАМИ ОТ МИКОЛИ АРМАНИ ПОДГОНЯТ И ТОРБУ ДЕНЕГ ЕВРОПЕЙСКИХ И БУДЕ ТОБИ ФАЙНО И НЕХУЕВО В СОЛНЕЧНОЙ СИСТЕМЕ КОСМОСА ВСЕ КТО ПРИТАРЯТСЯ В ХАВКАМАРКЕТАХ ПОТОМ СТОПУДОВО ВСПОМИНАЮТ АСОРТИМЕНТ МАРКЕТОВ НУ И ДУМУ ДУМАЮТ КАК БИ КАРТОЧКУ ПЛАТЕЖНУЮ ПОЧИНИТЬ НА ПАРУ ЛИМОНОВ ГРИНАМИ А ТО ВЕЧНО ЕКОНОМИШ
БАРАБОЛЮ С АВОКАДО ЖАРЕНУЮ ХАМАЕШ ИЛИ СУХАРИ ПРЕДПОЛОЖИМ КАПИТАНА БЕНБОУ А КУРКУЛИТЕТ К ПРИМЕРУ ПИЩЕВОЕ ЗОЛОТО ЖРЕТ
НУ ЛОБСТЕРОВ ОМАРОВ И ФОА ГРА ЭТО КОНЕЧНО ЖЕ ПРИМИТИВНО НУЖНО ПИЩЕВОЕ ЗОЛОТО ХАМАТЬ СКОЛЬКО ОНО СТОИТ В ВСЕХ УКРАИНСКИХ ЛОМБАРДАХ НАПИСАНО ЧТО БИ ПОВЫЕБЫВАТЬСЯ СРЕДИ СВОЕГО БИЗНЕС ОКРУЖЕНИЯ

,,ваван нелохович...
2 місяців тому

Зоя Казанжи про текущую ситуацию в МО

Вчора, 27 вересня, на засідання Кабміну призначали заступників міністра оборони. Призначили трьох із шести – по фінансам, з питань соціального захисту, з питань цифрового розвитку.

НЕ ПРИЗНАЧИЛИ заступників:

з тилового забезпечення

з озброєння

з міжнародних відносин.

Я знаю, що одна із тих, хто «заважає» оцим призначенням – Дана Ярова.

НЕ ПРИЗНАЧИТИ Дану – плюнути в обличчя громадянському суспільству. Вони можуть, звісно. Але поки що остерігаються. Поки що.

ПРИЗНАЧИТИ Дану – плюнути в обличчя умовному (хоча, чому умовному?) Єрмаку.

18 вересня звільнені ВСІ заступники міністра оборони. І, що дуже дивно, держсекретар. Хоча саме посада держсекретаря від самого початку передбачала сталість влади – коли змінюється команда, держсекретар залишається. Щоб забезпечити безперебійність управління.

Але, як бачимо, не в нашому випадку, не в нашому.

Давайте ще раз – Кабмін не призначив трьох ключових заступників. Не тому, що немає кандидатур. А тому, що йде боротьба за посади. Читайте – за доступ і контроль за коштами. За колосальними коштами. Які ніхто не хоче так просто віддавати професійним, але неслухняним людям. Те, що на кону мільйони життів, не дуже цікавить владу.

Вчора Dana Yarovaya окреслила проблеми міністерства оборони, які загрожують нашій спільній безпеці.

Отже, тезово:

1. Робота міністерства оборони за напрямкам – тил, зброя, міжнародна допомога, – заблокована.

2. Платежі за цими напрямками не проводяться. Це означає, що постачальники не отримують кошти за товар, не можуть зареєструвати податкові накладні аби сплатити ПДВ в бюджет.

3. Торги через ProZorro хоч і відбуваються, але підписувати угоди немає кому. І довіреності на начальників департаментів закінчуються в кінці місяця.

4. Також призупинена дія наказу 375 Міністерства оборони «Про затвердження Порядку здійснення контролю за якістю речового майна, що постачається для потреб Збройних Сил України». Новий міністр оборони Умєров не підписує прийомку.

5. Найнеприємніше – така сама ситуація по зброї. Заблоковано – ВСЕ.

6. Кабмін додатково виділяє з резервного фонду для тилового забезпечення 2 мільярди гривень для формування мінімальних резервів. Але зараз вони не зможуть бути використані. Бо немає кому підписати листа.

Новопризначені заступники ще потребуватимуть часу, щоб зануритися у справи. Новопризначені не були дотичні до процесів, які відбувались у міністерства. Але, судячи з бекграундів, розуміються на специфіці, і це вже добре. Будемо сподіватися, що саме зараз вони не почнуть заводити на різні посади «своїх» людей, тасуючи кадри. Бо це знову параліч і бардак.

Знаєте, що я думаю з приводу оцього всього? Я пам’ятаю, як «позитивні блогери» і ті, хто до них доєднався, відстоювали тезу, що Резнікова не можна критикувати, не кажучи вже про те, щоб карати чи звільняти. Громадський тиск переміг. Ну і партнери, які все ще намагались бути делікатними, але все ж таки прямо вказували: припиняйте корупцію в Мінобороні!

Так от, а може нас оце таким ієзуїтським способом навчають і карають, щоб непереливки було вимагати звільнення міністра, який прямо відповідав за оборудки в стінах свого відомства? От, мовляв, хотіли змін, жеріть, поки не обляпаятеся.

Бо як і чим інакшим можна пояснити таку злочинну недбалість і затягування процесів? В той час, коли мова йде про найцінніше – життя наших воїнів.

Міністерство оборони – це структура, яка має забезпечувати потреби Генерального штабу. Це менеджери, господарники, ті, хто мав би землю рити, з-під землі діставати ВСЕ, що можливо і неможливо. А не продовжувати запевняти бійців на передовій, що китайські турнікети -велика милість від міноборони.

Чи міг Кабмін вчора призначити всіх заступників? Звісно, що міг.

Чому не призначив? Відповідь дуже банальна. І ви її знаєте.

Може, варто постукати Рустем Умєров / Rustem Umerov? Не переживайте, що ми відволікатимемо міністра. В структурі точно є ті, хто відслідковують інформаційні потоки. Це якраз їхня робота – тримати в тонусі керівництво, повідомляючи про настрої в суспільстві.

КОНДОР
2 місяців тому

ВАВАН ТЕБЯ НАВЕРНОЕ ДОЛГО ГУПАЛИ НОГАМИ ПОСКОЛЬКУ ВСЕ ЧТО ТИ НАПИСАЛ ЕТО ДОВОЛЬНО ЗАНЯТНО КСТАТИ КАК НАСЧЕТ АНДРОПОВЩИНИ АКСАКАЛА ЮМОРА И ЕГО КАЗИНО СТУДИЯ КВАРТАЛ 95 ВОЛЬДЕМАРА ПОПАНДОПОЛОВИЧА ЗЕЛЕНСКОГО
КРУПНИЙ БИЗНЕС ЭТО И КРУПНЕЙШИЕ РАБОТОДАТЕЛИ И НАЛОГОПЛАТЕЛЬЩИКИ В БЮДЖЕТИ РАЗНЫХ УРОВНЕЙ ПРИЧЕМ ИМ ПРИХОДИТСЯ ВЕСТИ БИЗНЕС В ДОВОЛЬНО ЗАНЯТНОЙ СИТУАЦИИ ПРО КОТОРУЮ МАЛО КТО ПИШЕТ УКРАИНА РАЗВИВАЮЩАЯСЯ ДЕМОКРАТИЯ У НА ПОКА НЕТ СОВРЕМЕНЫХ ТОВАРНО ФОНДОВЫХ БИРЖ РЫНОК ЦЕНЫХ БУМАГ ТОЖЕ НА УРОВНЕ АФРИКАНСКИХ ДЕРЖАВ
ЕВРОДЕРЖАВИ США И ДАЖЕ ДЕРЖАВИ ЛАТИНСКОЙ АМЕРИКИ ЭТО УЖЕ РАЗВИТИЕ КАПИТАЛИСТИЧЕСКИЕ ДЕРЖАВИ В КОТРЫХ ВСЕ ЭТО УЖЕ В НАЛИЧИИ В ТОМ ЧИСЛЕ И ПОЛНОЦЕНИЙ РЫНОК ЗЕМЛИ
К ПРИМЕРУ ГЛОБАЛЬНИЙ ИНТЕРНЕТ МАГАЗИН AMAZON И МЕЖДУНАРОДНАЯ МАРКЕТПЛЕЙС ПЛОЩАДКА E BEY С УКРАИНОЙ НЕ РАБОТАЮТ
КРАУНФАНДИНГОВЫЕ ПЛАТФОРМИ KIKSTARTER INDIGOGO ТОЖЕ С УКРАИНОЙ НЕ РАБОТАЮТ
ТАК ЧТО ПОМЕНЬШЕ АНДРОПОВЩИНИ ПАН ЗЕЛЕНСКИЙ НУЖНО ОСВОБОДИТЬ ПОД ЗАЛОГ ДНЕПРОВСКОГО БИЗНЕСМЕНА ИГОРЯ КОЛОМОЙСКОГО И ПРОВОДИТЬ НЕЗАВИСИМОЕ ОТ ДЕЛОВЫХ ОТНОШЕНИЙ КВАРТАЛОВЦЕВ АУДИТ ФПГ ПРИВАТ
КСТАТИ БЕЗЯДЕРНИЙ СТАТУС УКРАИНИ КОГДА ПРОТИВ НАС ЯДЕРНАЯ ДЕРЖАВА С РВСН ТИПА ТОПОЛЬ САРМАТ ЭТО КАК ТО НЕ АХТИ ТАК ЧТО ДАВНО НУЖНО ПРОВЕСТИ ВСЕУКРАИНКИЙ РЕФЕРЕНДУМ О ПЕРЕСМОТРЕ СТАТУСА УКРАИНИ КАК БЕЗЯДЕРНОЙ ДЕРЖАВИ
НУ И ДНЕПРОВСКИЙ ЮЖМАШ ЭТО ОБЩЕИЗВЕСТНИЙ ФАКТ ПРОИЗВОДИЛ МБР ВОЕВОДА 4 ПОКОЛЕНИЯ ТАК ЧТО В ТАКОМ НАПРАВЛЕНИИ И НУЖНО ДАЛЬШЕ РАБОТАТЬ