
Міська влада продовжує інвестувати у розвиток медичної галузі. Крім проєктів з ремонту лікувальних корпусів, відділень під установку медичного обладнання, облаштування укриттів, у закладах покращують приміщення для приготування їжі.

З настанням тепла ми все частіше вирушаємо на природу: до лісу, в парк чи на дачу. Та разом із сонцем і зеленню активізується ще один мешканець довкілля — кліщ. Ці дрібні павукоподібні можуть становити серйозну небезпеку для здоров’я людини.

За останній тиждень у регіоні зареєстровано 5,9 тисяч випадків гострих респіраторних вірусних інфекцій. Динаміка залишається позитивною — рівень захворюваності знижується та нині майже на 68% менший за епідемічний поріг.

У Кривому Розі, на базі закладів охорони здоров’я створені та функціонують 8 реабілітаційних відділень та працює радонове відділення. Коштом міського бюджету та за підтримки міжнародних партнерів, проводяться ремонти цих відділень та оновлюється обладнання.

Надзвичайна ситуація сталася у Кривому Розі. Літня жінка пережила клінічну смерть. На щастя, завдяки зусиллями бригади екстреної медичної допомоги, її вдалося врятувати.

Наразі він проходить реабілітацію у Superhumans Center. Там йому мають встановити протез руки. А поки він проходить реабілітацію та отримує подарунки.

Делегація з Кривого Рогу відвідала Прагу для участі в міжнародному заході Global Healthcare Initiative for Ukraine, який зібрав медичних експертів, представників урядів, міжнародних організацій та громадянського суспільства з метою підтримки системи охорони здоров’я України в умовах війни.

У Кривому Розі провели зустріч із заступником міністра охорони здоров’я Едемом Адамановим. Під час розмови обговорили реалізацію проєктів з облаштування безпечних умов у лікарнях Кривого Рогу, а також в цілому організацію роботи галузі медицини в умовах воєнного стану.

Двоє профі з Дніпропетровщини стали лауреатами премії «Найкраща медична сестра України 2025». Перемогу здобули Наталія Крайняк з Дніпра та Олександр Ормонов з Кривого Рогу.